2021 Aralık Anneleri

Ben de bezi kapasam da bacakları çıplak bırakıyorum ayakları yiyip duruyo cok hoşuna gidiyo 🤣 benim ki yeni geeilmeye basladı ya sürekli bi gerilme modu 🤣
Benim sıpa yatarken ayaklarını yiyemiyor ya.. Çok istiyor ama olmuyor, biraz göbüş var ondan herhalde 😅 ama otururken eğilerek yiyor da rahatlıyor 😂

Bnm minnoş cici akıllı kızım kafasına 4 tırnak darbesi atmış 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ve kanamış bu çizikler 🥺görünce şok geçirdim kafayı bi yere vurmuş sandım 😣
Bizimki de öyle yapıyor diye yazmıştım ya kafası harita gibi oldu 😬 Yalnız iki banyodur sampuan kullanmadık sadece bebek sabunuyla yıkadık artık kaşımıyor. Sampuanini değiştireceğim. Yalnız kulağına tüm gücüyle asılıyor ve çok huzursuz. Emmek istiyor sanki bir yerine bişey batmış gibi ağlayıp kalkıyor. Kulağına hücum ediyor var gücüyle 😐 Yarın doktor randevumuz var bi baktiracagim kulağına da. Diş olduğunu sanmıyorum.
Tahmin ediyorum senin kuzunun kafayı da bizim hergun kan içinde kalıyordu gecen hafta. Sen de bi dene sampuan değiştirmeyi.

Bizimki de öyle yapıyor diye yazmıştım ya kafası harita gibi oldu 😬 Yalnız iki banyodur sampuan kullanmadık sadece bebek sabunuyla yıkadık artık kaşımıyor. Sampuanini değiştireceğim. Yalnız kulağına tüm gücüyle asılıyor ve çok huzursuz. Emmek istiyor sanki bir yerine bişey batmış gibi ağlayıp kalkıyor. Kulağına hücum ediyor var gücüyle 😐 Yarın doktor randevumuz var bi baktiracagim kulağına da. Diş olduğunu sanmıyorum.
Tahmin ediyorum senin kuzunun kafayı da bizim hergun kan içinde kalıyordu gecen hafta. Sen de bi dene sampuan değiştirmeyi.
Şampuan hiç aklıma gelmedi
Dur yarın başka şampuanla yıkayayım ya bi de kanatmış tam tepe nasıl denk getirip yapmışsa
Yaa inşallah kulağı filan ağrımıyordur

İnşallah devam eder bizim de gündüz uykuları çok kısa ama az önce uyudu emerken sadecé 10 dk yerine yatırdım hiç uyumamis gibi cilvelesiyor 😂
😀😀 bizimde öyleydi sonra alıştı ama ben kendi yatağımıza yatırıp yanına uzanıyorum öyle olunca uyanmıyor sizinki memeden ayrıldığını anlıyodur😀

Günaydın kızlar benim kızımın üst bingildagina dokundum öyle okşarken kalp gibi ritmik atıyor. Sizde de öyle mi 😥arada kontrol ediyordum da böyle atmiyordu sanki. Zaten korkarım ben pek elleyemem oraları 😥

Olabilir bizde de yaptı ilk etapta sonra ishale çevirdi biz ara verdik damlaya
Fazla yapmıyor neyse ki günde 1 kere yapıyor ama sebebini anlayamadık
Denk getirebilirsek kaka örneği alacağız bakalım 🙄
Hadi yaa her sabah yapardı bizimki kakiş ama dün yapmadı bende endişelendim bende bugün vermeyim damlayı bakalımm ne olacak

X