2021 Aralık Anneleri

Bebeleri emzik tutmayan anneler nasıl uyutuyorsunuz bebişleri. Artık tutmuyor emziği diliyle yitiyor. 5 ay ne güzel tutmuştu. Sadece uykuya geçerken kullanıyorduk ama şimdi kabul etmiyor.

Benim de ne güzel tutuyordu, elini emmeye başladığı an bıraktı. Gece uyurken tutuyor. Onu da diliyle falan ittiriyor ama ben şu şekilde yapıyorum. Yatırırken zaten şapkayla gözlerini kapatıyorum, pış pış sesini ya da beyaz gürültüyü açıyorum ayağımda sallamaya ağzına doğru tutuyorum emene kadar sonra alıyor. Ya da emerken hemen peşi sıra veriyorum onu bazen alıyor bazen almıyor

Selam kızlar sabah sabah moralim baya bozuldu.

Gece saat 5 buçuk civarı kredi kartımı kullanarak 1500 liralık alışveriş yapmışlar Stradivarius tan. Ne orda üyeliğim var ne daha önce alışveriş yaptım, ne kartımı kaybettim, ne de kartla dışarda alışveriş yaptım. Hiç şifre mifre de sormamışlar. Sinirler ve moraller bozuk başladım güne

Bankanın harcama itirazında bulundun mı canım genelde mail Order işlemlerinden geri iade ediyorlar ama bir 45 gün sürüyor iade süreci

Bebeklere fısıldayan kadın ilk 100 sayfada memnun kaldım geriye kalan 400 sayfada ne olur bilemem

Bankanın harcama itirazında bulundun mı canım genelde mail Order işlemlerinden geri iade ediyorlar ama bir 45 gün sürüyor iade süreci

Konuştum konuştum. İptal ettirdim, itirazda bulundum. 90 gün içinde dönüş yaparlar dedi. 5 gün sonrada kartın kesim günü. Durup dururken fazladan 1500 lira ödeyeceğim. Bundan sonra internete açmam kartı limitini de düşük tutarım. Alışveriş yaparken açarım artık dikkatli olmak lazım.

İnternete yazdığımda baya kişinin de başına gelmiş yine aynı şekilde Stradivarius hepsi.

Mememi veriyordunuz siz meme olunca ne kadar emdiği miktar olarak bilemiyosunuzdur orası sıkıntı işte mama o yönden biraz daha avantajlı
Evet anne sütüyle besleniyor, sonunda birazını çıkarıyor, doymadığını sanmıyorum yani. Ama neden bu kadar sık emmek istiyor anlayamıyorum

En basit şeyde bile şifre isterken bunda nasıl istemezler?!

Kredi kartınıza bağlı Sanal kredi kartı kullanın alışverişlerinizde o daha güvenli kart numarası değişik oluyor yine kredi kartınıza bağlı alışveriş yapacağınız tutar kadar limit belirliyorsunuz

Hiç o mağazadan alış veriş yaptın mı netten değil yaptıysan kartını kopyalamış olabilirler bizimde 4 sene önce başımıza gelmişti avm de yemek yedeğimiz yer kopyalamış
Çok geçmiş olsun

Evet dogru ben biberonla 220 cc degil 170 cc ictiginde bile bu ogun doymadi diye delleniyorum
Bir ogunde 220 ve ustu icerse 4 saatten once acikmiyor, gece uykusunda bu 6 saati buluyor. Ben de bi sorayim doktora ne zaman kdar gece beslenmesi sart bakalm

Bnm minnoş cici akıllı kızım kafasına 4 tırnak darbesi atmış Ve kanamış bu çizikler görünce şok geçirdim kafayı bi yere vurmuş sandım
Bak cimcimeye. El tirnaklari cok cabuk uzuyor. Kesince de jilet gibi oluyor torpuyle daha mi iyi olur acaba
Bebeleri emzik tutmayan anneler nasıl uyutuyorsunuz bebişleri. Artık tutmuyor emziği diliyle yitiyor. 5 ay ne güzel tutmuştu. Sadece uykuya geçerken kullanıyorduk ama şimdi kabul etmiyor.
Selam citlembik Emzige devam ediyor bizimki bir yandan da uyku arkadaslarindan kullanmaya basladim. Bir de basini oksuyorum ozellikle alin ortasi cok miyistiriyor beyaz gurultu esliginde deneyebilirsin belki
Cok gecmis olsun. Dusuk bir miktarla yurtdisi alisveeisi yapilmisti. Ondan sonra hep sanal kart kullandim. Anlik olarak alacagim miktarda yukluyorum. Sanirim en guveniliri bu sekilde insallah iade olur

Evet işte gün içinde yeteri kadar doyan bebek gece uyanmazmış gündüz memede daha uzun süre kalmasını sağlaa
Benimki bu ara gece uzun uyumaya başladı gündüz ama sürekli emiyor saat tutmuyirum bazen iki üç dk emdiği oluyor iki gecedir gece uykusu 5 bucuk 6 saati buldu bende uyandirmiyorum artık

Tracy ablanın kitabını ilk bebeğimde okumuştum ama benimki saat başı emen bir bebek olduğundan uymak mümkün olmamıştı.
Kitap sevenler için mahallenib en mutlu bebeği ve mahallenin en mutlu yumurcağını tavsiye ederim. Harvey karp yazarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…