2021 Aralık Anneleri

Maşallah büyüdükçe uykuları düzene giriyor sanırım.. 40ı çıkmamıştı daha sabaha kadar beşik salladığımızı bilirim annemle dönüşümlü ey gidi günler

O zaman sıkıntı tabi, çocuk seni rahat ettirmez sende misafirlikten bir şey anlayamazsın.

Kızlar sizin bebeler de telefonda onu video çekeceğinizi anlıyor mu bir hareket yapıyor mesela ikinciyi çekeceğim biliyor ya çocuk telefona bakıyor ve kımıldamıyor aynı hareketi yapmıyor
Doğru düzgün videosu yok çocuğun aynısı sen anlıyorsun telefondan ne güzel azarlıyor gülüyor çekeyim diyorum direk gözü telefona dikiyor.Kizima diyorum farkettirmeden sen çek çocuğun elinde telf nasil görüyorsun görüp dikiyor gözünü.Hayir bi tiktokcular 24 saat ellerinde telefonla mı geziyor acaba çocukları çekmek için

Olabilir boyunlarına takıp kamerayı çekiyır sanırım

Lazım olan alsın kızlar

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-22-11-57-35-688_com.lcwaikiki.android.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 46
Ben yine karabatak
Sorumu sorup kaçayım

Demir ilacı ne kullanıyorsunuz devletin verdiğini mi kendiniz özel mi aldınız?

Ben yine karabatak
Sorumu sorup kaçayım

Demir ilacı ne kullanıyorsunuz devletin verdiğini mi kendiniz özel mi aldınız?
Devletteki dpktora dedim ki ssaglik ocagininkini istemiyoz iyisinden yazın bestiron onerdi O kabizlik yapabilir ben kullanmistim coxuguma dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…