2021 Aralık Anneleri

Saglık ocağınınki. Çok acele yazmışım karışık olmuş. Sorry.
Bize sağlık ocağı vegaferon mu ne yazmıi bilmiyorum her yerde aynı mı
Mühendisinoğlunun listesine baktım bestiron varmış
Olmadı giderken veb de ondan alayım

Benim kızımda öyle uykusu geliyor o saatlerde. Ramazan diye bir kaç kere iftara gittik pişman oldum hep. Gündüzleri yürüyüşe çıkıyoruz biz. Akşam çıkmaya devam edersem uyku saatlerini şaşıracak, ben ne zaman dinleneceğim. Sabah 6 da uyanıyor
Bizde iki kere akrabalara gittik bağırdı durmadı. Orada hadi ayrı odaya geçyor insan restoranta falan gitsek büyük olay çıkar sanırım

Bizde iki kere akrabalara gittik bağırdı durmadı. Orada hadi ayrı odaya geçyor insan restoranta falan gitsek büyük olay çıkar sanırım
Bazı restoranlarda bebek bakım odaları oluyor emerken uyuyorsa uyku saatine denk getirip aciktiginda oraya götürürsun uyuduğunda da arabasına koyarsın sizde karı koca keyfinize bakarsınız

Banada oyle geliyor bi yapisal bide sutun yagli olma durumu.. bizim kilo almasini alerjide etkiliyor 2.ayla 3.5 ay arasi nerdeyse hic alamadi yine bugunlere sukurde o zamanin stresimi artik bilemiyorum geceleri uyandirmadan emziriyordum🙄 bundan sonra 4 saati beklicem bende, kilo alimi cok cok yavaslarsa geri 3 saate dusururum..bunu stres yapmadan asmaya calisiyorum ama 1.5 ay cocuk kilo hic almayinca insan asiri stres oluyor geceleride acikcasi bu yuzden emziriyordum 😐😐
Canım senı en ıyı anlarım heralde ınsan cok stres yapıyor kılo almayınca. Hanı tombul olması dert degıl hıc kılo almıyor kı en hızlı kılo alacağı dönemler bunlsr. Emıyorda bnm kızım sütüm de var yanı nıye yaramıyor. Ne pis bıseymiş bu alerjı bısey yemeye korkar oldum

Ama buna hiç takılma ya olacakları kadar olacaklar bu bebeker 😬
Öyle tabı canım oğlumda cok zayıftı herkes bısey söylerdi 4 kılo doğdu 1 yaşında 8,5 kıloydu şimdi 9 yaşında yaşıtlarından önde gıdıyor. Ozaman da cok kafama takardım şimdı de takıyorum Bırde sebebı alerjı bu defa 😩

Galiba kilonun emzirmekle alakasi yok daha dogrusu cok emzirince cok kilo almiyolar proteinli beslenmek lazim bide sut yagli olacak gogsun tamamini bitirince yagli sutu almis oluyolar...tabi derdimiz cok kilolu olmalarida degilde normal artis olsa normal bi bebis bize yeter bi ay boyunca 200 gram alinca insan uzuluyor 🙄
Aynen üzülüyor ınsan. Valla emzırme konusunda basım dondu herkes bısey söylüyor kımseyo dinlemeden emzırmek lazım aslında

En fazla 9 olur çünkü zaten sabh erken uyanıyoruz e 9 da gitsek uyumaya 10 olacak saat bize vakit kalmıyor erkeklere göre hava hoş
Benim eşimde sabah bebisler çok neşeli oluyor ya onu kacirdigina üzülüyor sabahları bizimkini bı şekilde uyandirip AA bu uyandı annesi diye kaldırıyor 😬 bi güzel oynayıp konuştuktan sonra yanıma yatiriyor Allah tan bizimki geri uyuyor yoksa olay çıkar🤭 ama akşam uyurken dokunmuyoruz çünkü mızmız oluyor o saatlerde bı tadı olmuyo😂😂

Oceon onerdı doktorumuz ona başladık canım. Vermeyın dedı sağlık ıcagınınkını

Ocean ,ben sağlık ocağındaki ebeye vermeyin aldım dedim sonra ebe bana gizli bı köşe de iyi yapmışsın özel alarak bunlar kabizlik yapıyor dedi
Aldım ben de nolur nolmaz diye de kullanmayacaktım zaten en baştan
Eczaneye sordum da kafama gmre bi şey almaktan beni vazgeçirdiler
5 ay kontrolünde doktora sorup alacağım
Herhalde 15 20 gün kullanmasa bi şey olmaz
Az kaldı 🙄

Ben asla yiyemiyorum hep sonradan yiyorum. Uyku saatin biraz ileri çekmemiz lazım. Eşimde şikayetçi ben hiç sevemiyorum diye üzülüyo
Bizim mesai 6 da başlıyor. Akşam da hava kararınca gece uykusuna geçiyor kızım. Yaz saatine göre 9a kadar gider bu iş 🤣🤣 bizim içinde biraz yorucu olsada bir yandan da iyi olur bence. Akşam üzeri bahçede turlarız 🤣🤣

Benim eşimde sabah bebisler çok neşeli oluyor ya onu kacirdigina üzülüyor sabahları bizimkini bı şekilde uyandirip AA bu uyandı annesi diye kaldırıyor 😬 bi güzel oynayıp konuştuktan sonra yanıma yatiriyor Allah tan bizimki geri uyuyor yoksa olay çıkar🤭 ama akşam uyurken dokunmuyoruz çünkü mızmız oluyor o saatlerde bı tadı olmuyo😂😂
Bizimki babasından önce uyandığı için allahtan eşim uyandırmıyor😀😀 ama gece mama verirken şapır şapur öperek uyandırıyor bazen😀

Aldım ben de nolur nolmaz diye de kullanmayacaktım zaten en baştan
Eczaneye sordum da kafama gmre bi şey almaktan beni vazgeçirdiler
5 ay kontrolünde doktora sorup alacağım
Herhalde 15 20 gün kullanmasa bi şey olmaz
Az kaldı 🙄
Yoo bazı doktorlar 6 inci aydan sonra tahlil yapıp oyle başlatıyormus ek gidadan da alabilir diye bı ara burda konuşulmuştu hiç bişey olmaz

X