2021 Aralık Anneleri

Ohh ne güzel ben cesaret edemiyorum düzeni bozulcak huzursuzlancak diye
Valla canım ben şöyle gaza getiriyorum kendimi bebeğimmi bana göre yaşayacak yoksa ben mi bebeme göre yasayacam diyorum böyle girisiyoruz işe ve sonuç bebeğim utandirmiyor beni sağolsun dışarda gezmeye alistirdinmi arabasını seviyormu bizimki arabasında gezmeyi çok seviyor gezerkende uyuyor biraz ondan yararlanıyorum, misafirliklerde de zaten kucaktan kucağa olduğu için onun canına minnet hem ilgi odağı olduğundan oyalaniyor ama uyuttugumda oldu misafirlikte uyuyor zaten bir süre sonra yabancıdan bunaldigi için boş odaya geçtiğimizde bir sakinlesiyor emerken uyuyuveriyor ondan sonra bende keyfime bakıyorum

Aaaa bende regl olmadim halen .. ve ciddi anlamda saç dökülmem var.. kilom da hamile kaldigim kilonun 10kg civari altinda..
Ama tiroid tahlilim normal cikti sanirim..
Teshis nasil kondu peki ?

Aaaa bende regl olmadim halen .. ve ciddi anlamda saç dökülmem var.. kilom da hamile kaldigim kilonun 10kg civari altinda..
Ama tiroid tahlilim normal cikti sanirim..
Teshis nasil kondu peki ?
Hashimato teşhisi bana seneler önce koyuldu TSH değerinden belli oluyor senelerdir de normal araliktaydi ilaç dozu iyi geliyordu seninki normalse sıkıntı yoktur, çok mu emziriyorsun sende ondandır belki de istersen bir tahlil daha yaptır en azından sağlık ocağında yaptırirsin çünkü benim doğumdan sonra ki tahlillerim normaldi biranda bozulmuş bu şekilde 3 ay anca geçmiştir uzerinden

Ben neredeyse 2 aylıktan beri belli bir rutin oluşturdum uyku öncesi kendi kendine uyuması dışında asla aksatmadım şimdi bir kaç yere gidersem bu şekilde alışır diye korkuyorum daha küçücük dengesinin bozulmasını istemiyorum

Ya zaten alsak da takamazlar ki. O bağlamalılardan da olsa benimki cekistirir mutlaka. Rahatsız olur. Güzel sapkalae alırız fötr tarz yeter.
Kızlar bebelerinizle akşam dışarı çıkıyor musunuz ? İftara falann
2 gün once komsuya gittik. Onu geciyodu kalktık. Huysuzlanmadı. Ben sahur filan zorlanacak nazlı tiplerdi uyanma konusunda çok oturmadım.

Off biz surekli memedeyiz
Benim bu hafta bakildi daha baska sebepten ötürü tsh t4 t3 ne varsa bakilmis hepsi normal aralıkta..

Evet şapka alırız güzel biseyler bulursan at burayada bende bakiyorum

Eşimin teyzesi iftara çağırdı da bende huysuzlanacağını düşünüyorum o yüzden gidesiö yok

Kendi kendine uyuyabiliyormu senin ki o zaman nasıl olur bilmiyorum ama bende şimdi atak dönemi bitince uyku eğitimi vericem ama yalnız sadece kendi yatağında değil her yerde uyuyabilecek şekilde bir rutin oluşturucam çünkü ise basliycam benden sonra zorlanmasin bebeğim, sende bir kere dene en azından çünkü bizim rutinimiz bozulsa bile ertesi gün normale dönüyoruz bunu sağlamanın yolu da sabah bebeği her zaman kalktığı vakitte uyanmasada uyandırmakmis boylece saatler de aynı gidiyormuş

Bizim kilo alimi iyi gündüz uykusu da fazla uyumuyor o yuzden dokunmuyorum uyuyor cok sukur
Bizde de üçten dörde geçerken 200 gr almıştı sadece o zaman demişti gece de besle diye bu ay düzeldi Kilo alımı çok şükür uyursa bende dokunmuyorum ama genelde uykusunda aranıyor saati geldiğinde

Ohh maşallah senle aynıyız ozaman evden çıkmayınca çocuk daha çok huzurlaşıyor nazar değmesin bende hamileyken az geZmedim nerdeyse gezerken doğuracaktım o yüzden alışkın bizim ki

Bi şey olmaz ya çok durmaz gibiyse erken kalkarsınız. Yaz geliyo ve bazen uyumalar ertelenebilir. 9da daha hava kararmıyo yav. Sağda solda uyumalara da alışsınlar bence.
Aynen yalnız sessiz olunca hep öyle ister heryere gidio alıştırmak lazım

Ohh maşallah senle aynıyız ozaman evden çıkmayınca çocuk daha çok huzurlaşıyor nazar değmesin bende hamileyken az geZmedim nerdeyse gezerken doğuracaktım o yüzden alışkın bizim ki
Ben 6 aylıkken pamukkalenin tepesindeki tarihi tiyatroya kadar yürüyerek çıkıp inmistim bir günde 17 bin adım atmıştık o gün doğduğunda da 40 çıkmadan başladık gezmeye hatta 40 i çıktığı gün uçakla memlekete götürüp getirmiştim elimde koca bavul hem de eşim olmadan yalnız başıma bizim ki de alıştı o yüzden artık hem şöyle birşey var eşim dışarıya çıkabiliyor hava alıyor ediyor mutlu da tabi ama anne eksik kalıyor ve doğumdan sonra zaten bidaha eskisi gibi gezemiycem artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye bir depresyon halı vuruyor insana ama böyle olunca anne mutlu anne mutluysa zaten yuva mutlu e haliyle bebekte mutlu oluyor ona yansıyor

Normal olarakta olmayabiliyormus tabi ki doktor olmadigimi duyunca çok mu emziriyorsun dedi evet gündüz saat başı dedim oda bir sebep demekki ,sonra troit bozukluğuda olabilir bı bakalım dedi
Prolaktin hormonu süt salgiladigindan ne kadar fazla emzirme olursa o kadar çok süt üretimi + prolaktin artışından ötürü adet görme olmaz . Normal gebe olmayan veya emzirmeyen bir kadının da prolaktin değerleri yüksek olabilir bu nedenle de hormon bozukluğuna sebep olup adet olamazlar. Aslında emzirenlerde çok normal adet görememe .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…