2021 Aralık Anneleri

Merhaba,

Belki 3,5 aylıkken başına gelen vardır. 3,5 u biraz geçtik 27 nisanda 4 aylık olacağız. Oğlum bir haftadır uykuya yattığında bazen katılarak ağlamaya başlıyor, kucakta uyumayı memede uyumayı sallanarak uyumayı reddediyo gündüzleri yapıyor bunu. Geceleri de saat başı uyanıyor kıpırdanıyor ama ağlaması yok. Uyku gerilemesi böyle bişey mi?

Yabancılıyor ne zamandır

Sağdan dönüyoruz Biz de dün ilk kez soldan dan döndü geri atmaya çalışıyor atamıyor

Evet böyle bir şey. Sabır sadece

Maalesef beyle
Benim bebeğim 9 10 arası uyur 3 ve 6da beslenmek için sadece 10 dk uyanık kalır 8.30da güne başlardı
Şimdi 8.30a kadar 5-6 kez uyanıyor ve uykuya dalana kadar bir miktar uğraşmak gerekiyor

Biz once yuz ustuyken sirt ustu donduk o zaman da sagina dönüyordu, sirt ustunden de ayni sekilde hep sagindan dönuyor ve artik gına geldi 2 dakika yatirip oynatayim diyorum hoop donuyor
Oyyy bi bakmışsın yuvarlana yuvarlana altlara girdi

Bebeleri dönen analar bebeniz hep aynı yönden mi dönüyor
Bizimki hep soluna dönüyor, bir de saatin tersi yönünde dizlerini merkez kabul edecek şekilde çember çiziyor saat 12 yönünde yüzüstü bırakıyorum, saat 6 yönünde yüzüstü buluyorum

Bizimki hep soluna dönüyor, bir de saatin tersi yönünde dizlerini merkez kabul edecek şekilde çember çiziyor saat 12 yönünde yüzüstü bırakıyorum, saat 6 yönünde yüzüstü buluyorum
Bnde pergel gibi kendi etrafında diyorum

Benimki de öyle yapıyo bacaklar da aslında çok ittiresi var direniyo yerden hele çıplaksa ayakları daha güç alıyo ama kollar sabit uzanmıyo oyuncağa filan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…