2021 Aralık Anneleri

Oyyy bi bakmışsın yuvarlana yuvarlana altlara girdi
Uykumuz berbat bitter yaa ayagimda salliyorum uyur gibi oluyor aglamaya basliyor dalamiyor bi turlu aliyorum emzirmeye memede uyuya kaliyor yatiriyorum 10 dk sonra agzindan gaz cikartmak icin uyaniyor kucagima alip gazini cikartiyorum 4 aylik olduk hala bu kadar gaz ve kendi nerdeyse hic cikartamiyor bi tek yuz ustu yatirdiysam cikartabiliyor..doktora soruyorum alerjiden gazi olur eee tamamda yemiyorum iste diger belirtiler bitti gaz niye bitmiyor işte sizin bebegin burun kemigi basık o yuzden 1.5 yasa kadar olur diyor ve her sabah burnu tikanmis uyaniyor her sabah burun temizliyoruz ya

Son düzenleme:
Burun tıkanıklığı bizde de var gece nefes alamıyor nerdeyse memedeyken
Gündüz Bnde uykuya geçişte sallıyorum dışardaysam arabayı sürerek uykuya geçmesini sağlıyorum
Alerjik bebe olunca daha da zor süreç ama gülüşü
Gaz işte en çok rahatsızlık veren bizimde alttan çıkarılıyor bazen sıkıyor kendini
Ek gıdaya ne zaman başlıcaksınız alerjiklere erken başlamıyormuş bağırsaklar alışsın sindirsin diye

Benimki de öyle yapıyo bacaklar da aslında çok ittiresi var direniyo yerden hele çıplaksa ayakları daha güç alıyo ama kollar sabit uzanmıyo oyuncağa filan.
Aynen aynen ittimek istiyor gidemiyor, popo yukarı kalkıyor bazen de gidemiyorum diye bana kızıyor hatta, ellerimi ayaklarına dayanak yapıyorum o zaman gidiyor

Kollar aktifleşir yakındır. Bizimkinin kollar doğduğundan beri aktif, çoktandır uzanıyor. Ama emeklemeye çalışırken kolu altında kalınca bazen çıkaramıyor

Her gün başka bişey öğreniyorlar ya.. aşık olmamak mümkün değil

Yüzüstü bırakınca da uzanıyor mu?

Gecen hafta gittim alerji doktoruna 3ay 20gunluktuk liste verdi sut alerjisi olan bebeklerde nasil ogunler yapilabilir hazir kitapcik falan verdi bende sordum 4.5 aylikken falan baslayacakmiyiz diye gerek yok ilk 6 ay anne sutu alsin sadece sonrasinda tadimlar bi kasik bi kasik 3 gun olur dedi 6.ayda yine gidecegiz zaten tekrar test icin o zaman tam anlatir herhalde

Kızlar ben bunu yanlış mı almışım 4 10 yaş diyor nasıl kullanicam

Eklentiler

• IMG_20220420_150553.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20220420_150550.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar ben bunu yanlış mı almışım 4 10 yaş diyor nasıl kullanicam
Yok yok dogru. Kac kiloysa kilosu kadar damla ver dedi bana doktorumuz.

Ama bastan uyariyorum O KAKA KOKUSU DA NE ARKADASIM! Cocugumdan cikmis olamaz yani o koku cok kotu beynim dönüyor nefes alamiyorum Bildigin ölü balik gibi bi koku oluyor kakada

Ay hiç güleceğim yoktu ya off artık misafirlikte falan hemen değiştiririz napalim

Whiterose89 nerelerdesin diyet nasıl gidiyor prensesler nasıl
Cok sukur canim iyiler alerjik bebisimle uğraşıyorum ,) kan sonucu çıkmış bayramdan sonra göstereceğiz.diyet daha sıkı yapmaya başladım şikayetler bitmediği için bakalim insallah duzelir Sen nasilsin bebis napiyo

Ay hiç güleceğim yoktu ya off artık misafirlikte falan hemen değiştiririz napalim
Anne yani besikte yatiyor, kaka yapmis. Kaka kokusuyla beni uyandirdi dusun degistirirken resmen kusacaktim ama evlat iste atsan atikmaz satsan satilmaz
Kesınlıkle koku felaket
Ben cocuk hasta oldu heralde falan dedim ilk, sonra akil ettim ki demire baslamistik
Seninki kosacak anam ona yetisemeyiz

Vay sıpalae yaa benim kız aman uzansam nolcak modunda
Ya benimki sagdan sola donmeye bile yeltenmiyor siz nelerden bahsediyorsunuz anca oturacak basacak ayakta duracak cins cins hareketler biseyler isircam totosunu artik aaaa

Hadi inşallah güzel haberlerin olsun iyiyiz bizde

Tenezzül etmiyordur aman döncem de nolcak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…