2021 Aralık Anneleri

Nasıl parmaklarında oynatıyorlar ya baksana 😂Bizimki konuşunca hemen affediyor gülücükler başlıyor ama ilgilenmeyince öyle bir çığlık atıyor ki sesi açıldı çocuğun kaçacak yer arıyoruz 😂😂
Benimki bir haftadır bide belini poposunu kaldırmaya basladi.Oglum dönmen lazım diyorum sırt üstü koyuyorum koyduğum yerde bulamıyorum belini kaldırıp poposunu kaydira kaydira öne arkaya gidiyor.Sanirim benim oğlum sırt üstü apalayacak 🙈🤣🤣🤣

Nasıl parmaklarında oynatıyorlar ya baksana 😂Bizimki konuşunca hemen affediyor gülücükler başlıyor ama ilgilenmeyince öyle bir çığlık atıyor ki sesi açıldı çocuğun kaçacak yer arıyoruz 😂😂
Seninkiyle benimkini yanyana getirsek bizim odadan kacmamiz lazım birbirlerine ciyak ciyak bagirirlar.Benimki ablasına bile acayip bağırıyor direk yüzüne bakarak.Seninki ismine bakıyor mu?

Seninkiyle benimkini yanyana getirsek bizim odadan kacmamiz lazım birbirlerine ciyak ciyak bagirirlar.Benimki ablasına bile acayip bağırıyor direk yüzüne bakarak.Seninki ismine bakıyor mu?
Özel olarak ismine bakıyor mu bilmiyorum seslenince bakıyor ama ben bu zamana kadar ismini çok kullanmadığımı fark ettim sürekli sevgi sözcükleri 😂
İsim biraz resmi geliyor hahaha ama alıştırmak lazım
Son zamanlarda ismiyle seslenmeye ağırlık verdim 😄

Yaa bizimki de kustu çocuk tiksintiden ağladı zaten ne yapacağımı şaşırdım emzirdim üstüne tadı gitsin diye 😂
Newwit vermiştim daha da vermem valla ocean deneyeceğim
Ya bizimki seviyo çok güzel içiyor ama arkasına kusuyor bence midesini bulandırıyor. Bir dene bakalım belki farklı tepki verir onda biz ferrum kullanıyoruz hamilelikte de onu kullanıyordum ben doktoruna soracağım eğer midesi almıyorsa başka bir şey alırız artık
Kesinlikle öyle çocuğun aglamasi degisirmi değişti.Oyle bi bağırarak ağlıyor ki sanırsın çok canı yandı.Oysaki uykudan uyandı beni göremedi.Elim ayağıma dolaşıyor resmen 😉
Evet evet bir dönem öyleydi bizde de sonra gülücük atarak uyanmaya başlamıştı şimdi yine ağlamaya başladı. Hele uykuya geçirmek çok zor sürekli konuşuyorum onunla pışlıyorum alnını seviyorum elini tutuyorum yada kucağımdaysa o bana devamlı eliyle temas ediyor acaba bize mi düşkünleştiler ki
Almışken sağlam bisey almak lazım bence çocuk üstünde yeri gelecek hoplayıp zıplamak plastigi sağlam olmalı ayakları sağlam olmalı,konforu da önemli,bunları karşılayan uygun fiyatlı ürünler vardır mutlaka.Mesela ikea model se ikea dan alınmalı gibi.Benim kanz dan almıştım doll marka kızdan kalma var 1.5 yaşından sonra bizimle oturmaya başladı masaya normal sandalyeye 😍
Benimde şuan için ilk kriterim sağlamlık ve güvenlik. En iyisi gidip canlı canlı denemek bakmak olacak sanırım internetten anlaşılmıyor hiç
Bende joie literax var, hiçbir akşam yemeğinde bizi rahat bırakmadığı için bugün çıkardık artık hafif yatar pozisyonda oturttuk.
Mecbur kemer bağladık
Bu çocuğa kemer takınca bi haller oluyor 5 dk sonra çığlık kıyamet kendini atmaya çalışıyor 😂
Hayallerim şu an sularda yüzüyor çok keyfim kaçtı 😂
Otursun yerde yesin ne yiyorsa aynı hayal kırıklığını göze alamadığım için 1 aydan evvel oturtmayı denemeyeceğim 🤣
Ayy yerde de olmuyor ben öyle yedirdim kaşığı gördükçe almak için hamle yaptıkça öne doğru devrildi yana denge sağlayamadı yanlara devrildi 😂
Ben her fırsatta teklif ediyorum hiç saat tutmuyorum 🙄

Hamilelikte de mi anlamamis doktor

Biz ebebekten aldık 160 liraya mama Sandalyesi 40 liraya minderi basit bişey ama sağlam uzunca kullanılır eğer sevmezse yazın koye sağa sola gidiyoruz arabada tasiriz
Yaa çokta iyiymiş fiyatı. Valla ben zaten hala bu kadar fark eden ne bu sandalyelerde anlamış değilim bazıları öyle uçuk ki sanarsın çocuğa kendi yemek yediriyo 😂

Kızlar bebişlerinizde yabancılama başladı mı ya? Oğlumu kim kucağına alsa birden dudağını büzüyor bana bakıp ağlamaya başlıyor. Hemde ne ağlamak. Sanki onu komple verdim almayacağım geri gibi 😂 bir yandan hoşuma gidiyor bir yandan da bir yerdeyken çok zor oluyor böyle olması. Sevdirmeyi geçtim yüzüne bakıp konuşsalar bile ağlıyor bazı insanlara 😂

Kızlar bebişlerinizde yabancılama başladı mı ya? Oğlumu kim kucağına alsa birden dudağını büzüyor bana bakıp ağlamaya başlıyor. Hemde ne ağlamak. Sanki onu komple verdim almayacağım geri gibi 😂 bir yandan hoşuma gidiyor bir yandan da bir yerdeyken çok zor oluyor böyle olması. Sevdirmeyi geçtim yüzüne bakıp konuşsalar bile ağlıyor bazı insanlara 😂
2 aylıktan beri yabancılıyo sonra alışıyo ama.

Cimcime memeyi bıraktı aylardır meme reddi yaşıyordum, mamayida sevmiyor dört gözle ek gıdayı bekliyorum ,4. Atağı ağır geçiyor aşırı zor . Sen nasılsın kızın nasıl iyidir inşallah ?
Yaaa atak çok zor ya bizi mahvetmişti çabucak geçsin gitsin
Bizde aynıyız ara ara bizde red yaşıyoruz istiyo ki hoplat zıplat mıncıkla 😂 sakin sevmeyi sevmiyor 🤣🤣🤣bugün inşallah yürüyüşe çıkıcaz 👩‍👧

Yaaa atak çok zor ya bizi mahvetmişti çabucak geçsin gitsin
Bizde aynıyız ara ara bizde red yaşıyoruz istiyo ki hoplat zıplat mıncıkla 😂 sakin sevmeyi sevmiyor 🤣🤣🤣bugün inşallah yürüyüşe çıkıcaz 👩‍👧
Gerçi 4.mü 5.mi belli değil ama 16-19 hafta arası olan atak ,emmeyen çocuk emmiyo bu net 5 aydır verdiğim çabalar vs hepsi pf oldu uçtu.
Ne güzel yürüyüş vs seviyor demek ki ,bizim ki sevmiyor .

Gerçi 4.mü 5.mi belli değil ama 16-19 hafta arası olan atak ,emmeyen çocuk emmiyo bu net 5 aydır verdiğim çabalar vs hepsi pf oldu uçtu.
Çok şükür seviyor
Çünkü sadece bebek arabasında uyuyor 🤣

Püf olup uçmaz öyle kendini suçlama,sonuçta anne sütünü aldı emdi bağışıklığına fazlasıyla faydası oldu öyle düşün sütün geliyorsa sağ dondurucuya koy ek gıdalarda kullanırsın.

Ben de ona koyuyorum ama kemerini bağladığımda yine kriz çıkıyor 😂
Takmadığımda da kendini kaydırarak yere iniyor 🤣
Onunla konuşuyor olmamız gerek güzel güzel oturması için, onu orada bırakıp birbirimize döndüğümüz an çirkeflik başlıyor kaynana ruhlu bir bebek 🤣🤣
Toto koyma yeri baya cukur benimki asla kaydiramiyor kendini o yuzden pek baglamiyorum.zaten hala daha donmedi de tembel oglusum😂 seninki masallah tirtil gibi😂😂

Püf olup uçmaz öyle kendini suçlama,sonuçta anne sütünü aldı emdi bağışıklığına fazlasıyla faydası oldu öyle düşün sütün geliyorsa sağ dondurucuya koy ek gıdalarda kullanırsın.
Bilmiyorum su yaşadıklarımı hiç kimse yaşasın istemem insanların bu aylarda yaşadığı meme reddini daha 2 haftalıkken yaşadım ,mamayı da sevmiyor tek şansım ek gıda zamanı. Sutumde artık çok az iki göğüsten 30 CC zor çıkıyor .

Bilmiyorum su yaşadıklarımı hiç kimse yaşasın istemem insanların bu aylarda yaşadığı meme reddini daha 2 haftalıkken yaşadım ,mamayı da sevmiyor tek şansım ek gıda zamanı. Sutumde artık çok az iki göğüsten 30 CC zor çıkıyor .
Anladım canım olsun seveceği mama vardır mutlaka hipp güzel ek gıdaya geçse de mamaya devam edecek sonuçta.Sevebilecegi mama bulmakta fayda var.

X