2021 Aralık Anneleri

Ya benim bebe de sabah 5 te uyuyor. 5 te uyuduğu için de öğlen 2 ye kadar 2 saatte bir sadece emmeye kalkıyor, emiyor uyuyor. Uyanıyor, emiyor uyuyor. Sonra işte sabah 5 e kadar aralarda uyursa bi saat falan uyuyor. Çoğunlukla yatağa koyduğum gibi uyanıyor. Her gün aynı. Var mı benim gibi olan napacauk

Şu mama sandalyesine de karar versek ya hepbirlikte, ben bakıp bakıp karar veremiyorum
Bende joie literax var, hiçbir akşam yemeğinde bizi rahat bırakmadığı için bugün çıkardık artık hafif yatar pozisyonda oturttuk.
Mecbur kemer bağladık
Bu çocuğa kemer takınca bi haller oluyor 5 dk sonra çığlık kıyamet kendini atmaya çalışıyor
Hayallerim şu an sularda yüzüyor çok keyfim kaçtı
Otursun yerde yesin ne yiyorsa aynı hayal kırıklığını göze alamadığım için 1 aydan evvel oturtmayı denemeyeceğim

Şu mama sandalyesine de karar versek ya hepbirlikte, ben bakıp bakıp karar veremiyorum
Hiz karar verdik. Ikea antilop bile 350 tele ve stokta yok a101 e onun neredeyse aynisi geliyor onu alicaz dimi merve
Ben hala babybjorne koyuyorum yemek saatinde ya en yuksek pozisyonh dik oturur gibi ya o yuzden seviyor onunla yanimizda olmayi. Masanin ustune koyuyorum izliyo bizi minigim

Bak pilsana da geniş dediler ovdüler o da olabilir. Hem dolapta dolu.

Bebek arabası ve Eylül adlı fotolar atıldı bol bol görmedin di mi sen onları

Ben de basit alacam ya mama sandalyesini önümüz de yaz sandalyeyle birlikte yıkarım valla banyoda napiyim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…