2021 Aralık Anneleri

Bugün emzirme danışmanıyla görüştüm
Red oluyor diye 4 saate çıkar diyo emzirmeyi 5 dk azmış doymazmış dr artık büyüdü çekimi daha iyi 5 dk yeter demişti
2 saatte bir emiyor dedim çok az ara diyor bn ne yapcam şimdi
Ben her fırsatta teklif ediyorum hiç saat tutmuyorum 🙄
Bilmiyorum da
Kulağın kepçe ile düz olması gibi önemsiz bişey dedi
Hamilelikte de mi anlamamis doktor
Anladığım kadarıyla seninde kafan benimki kadar karışık 😂 ya ben bu kadar fiyat farkı neden var onu anlamadım. Minderli olsun sağlam olsun diyorum ama onlarda fiyat fiyat değişiyor.
Biz ebebekten aldık 160 liraya mama Sandalyesi 40 liraya minderi basit bişey ama sağlam uzunca kullanılır eğer sevmezse yazın koye sağa sola gidiyoruz arabada tasiriz

Biz ebebekten aldık 160 liraya mama Sandalyesi 40 liraya minderi basit bişey ama sağlam uzunca kullanılır eğer sevmezse yazın koye sağa sola gidiyoruz arabada tasiriz
Baby plus mı o diher marka mı peki

Bende joie literax var, hiçbir akşam yemeğinde bizi rahat bırakmadığı için bugün çıkardık artık hafif yatar pozisyonda oturttuk.
Mecbur kemer bağladık
Bu çocuğa kemer takınca bi haller oluyor 5 dk sonra çığlık kıyamet kendini atmaya çalışıyor 😂
Hayallerim şu an sularda yüzüyor çok keyfim kaçtı 😂
Otursun yerde yesin ne yiyorsa aynı hayal kırıklığını göze alamadığım için 1 aydan evvel oturtmayı denemeyeceğim 🤣
Ben de basit alacam ya mama sandalyesini önümüz de yaz sandalyeyle birlikte yıkarım valla banyoda napiyim ya

Bence de basit almak iyi sanki baksana her şeyde olduğu gibi bunda da bebeğin sevmeme ihtimali var 😅

Ya peki uykunun normali ne bizim gunduz her uyumada tas catlasin 1 saat uyuyor 1.5 saat uyanik kaliyor sonra uyursa yine 1 saat hic 2 saat olmuyor herkeste durum bu mu acaba
Duzen gunduz de ve gece de kuramadik. Gunduz yaklasik 3saat uyanik 40 dk uyku. Bazen de 20 dk uyuyor. Gece uykusuysa yaklasik 9 saat 🤗 sabaj uyandiktan sonraki ilk uykusu biraz daha uzun oluyor. Uyku arkadasiyla uyumaya alisti o iyi oldu saat duzenini de evime gecince kurabilmeyi umuyorum⭐😊
Evet malesef azilar ve köpek dişleri daha zorluyor ateş filan yapıyor.
Uzun bir sure boyleyiz o zaman. Kiyamam ya Allah kolaylik versin miniklere

Evet canim bi tarafi dislik bi tarafi firca ama o girca tarafida o kadar yumusak ki ondan da hoslaniyor 🤗
Bizde yedek vardi zamanı onu vereyim bari dediğin çok iyi oldu sağol canım 🥰
Ben daha hic islak mendil kullanmadim kendimi saskinlikla izliyorum gece bile ilik su pamukla sildigim icin 🤣 bi yerde pes ederim ama bakalim ne zaman 😁
Ben de disarda bikac defa kullandım. Stokladiğim ıslak mendiller duruyor daha 🤭
Sadece göz kasimasi değil aşırı kalındığında hırsla kaşır dişini elini yumruk yapıp yapıp sert sert sürter hızını alamaz gözünü filanda kaşır doktorun bahsettiği bu 😊
Bizim oğlan son 10 gündür falan kafasını çizecek kadar kaşıyor özellikle de geceleri. Kaşınma deyince aklıma geldi neden olur ki? Ellerini tutunca da ağlıyor 🙄

Ben bundan aldım mama sandalyesi
Screenshot_20220420-025751_Trendyol.jpg

Ben hala babybjorne koyuyorum yemek saatinde ya😂 en yuksek pozisyonh dik oturur gibi ya o yuzden seviyor onunla yanimizda olmayi. Masanin ustune koyuyorum izliyo bizi minigim
Ben de ona koyuyorum ama kemerini bağladığımda yine kriz çıkıyor 😂
Takmadığımda da kendini kaydırarak yere iniyor 🤣
Onunla konuşuyor olmamız gerek güzel güzel oturması için, onu orada bırakıp birbirimize döndüğümüz an çirkeflik başlıyor kaynana ruhlu bir bebek 🤣🤣

Bizde yedek vardi zamanı onu vereyim bari dediğin çok iyi oldu sağol canım 🥰

Ben de disarda bikac defa kullandım. Stokladiğim ıslak mendiller duruyor daha 🤭

Bizim oğlan son 10 gündür falan kafasını çizecek kadar kaşıyor özellikle de geceleri. Kaşınma deyince aklıma geldi neden olur ki? Ellerini tutunca da ağlıyor 🙄
Uykuya damakta zorlandığı için olabilir

Ben de ona koyuyorum ama kemerini bağladığımda yine kriz çıkıyor 😂
Takmadığımda da kendini kaydırarak yere iniyor 🤣
Onunla konuşuyor olmamız gerek güzel güzel oturması için, onu orada bırakıp birbirimize döndüğümüz an çirkeflik başlıyor kaynana ruhlu bir bebek 🤣🤣
Benimkini koltuğa yatiriyorum egzersiz yapsın diye yanına da oturuyorum sürekli konuşursam iyi eline telf aldığım anda başlıyor mixirdanmaya söylenmeye telf bırakıyorum söylenmeye devam ediyor elinden tutup kalkmasına yardım ediyorum yüzüme bakarak beni azarlıyor resmen nasıl bağırıyor gözlerini dikip 🤣Sonra kucağıma alıyorum azara birde şiddet eşlik ediyor iki eliyle saçlarıma ağzıyla da yüzüme saldırıyor 🤣🤣

Bnde aynı ne zaman isterse veriyorum anlamadım gitti
Yok ilk defa denildi

Benimkini koltuğa yatiriyorum egzersiz yapsın diye yanına da oturuyorum sürekli konuşursam iyi eline telf aldığım anda başlıyor mixirdanmaya söylenmeye telf bırakıyorum söylenmeye devam ediyor elinden tutup kalkmasına yardım ediyorum yüzüme bakarak beni azarlıyor resmen nasıl bağırıyor gözlerini dikip 🤣Sonra kucağıma alıyorum azara birde şiddet eşlik ediyor iki eliyle saçlarıma ağzıyla da yüzüme saldırıyor 🤣🤣
Nasıl parmaklarında oynatıyorlar ya baksana 😂Bizimki konuşunca hemen affediyor gülücükler başlıyor ama ilgilenmeyince öyle bir çığlık atıyor ki sesi açıldı çocuğun kaçacak yer arıyoruz 😂😂

X