2021 Aralık Anneleri

Ben çok araşırdım nereye sorsam bin tl den aşağı değil Allahtan uzun süreli kullanım doğum kontrol hapı zaten her ay o paraya denk gelir öyle düşün
Tabi cnm
Hele bu zamlarla işin şakası bnm dediğim deyiyır verdiğimiz para
2. Çocukta ne zaman istersen çıkarırsın ohh mis

O tipler lokantalarda filan oluyor ya çok defa gördüm içinde çocuğu zor tutuyorlar di.Sanki onlar 1 yaşından sonra kullanılmaz gibi geliyor bana tabi bu benim fikrim Bende hoppala yerine su tavana asılan zipziplar var ondan mı alsam diyorum Nedeni evim çok küçük salonda hoppala koyacak yerim yok

Kesinlikle öyle çocuğun aglamasi degisirmi değişti.Oyle bi bağırarak ağlıyor ki sanırsın çok canı yandı.Oysaki uykudan uyandı beni göremedi.Elim ayağıma dolaşıyor resmen

Anladığım kadarıyla seninde kafan benimki kadar karışık ya ben bu kadar fiyat farkı neden var onu anlamadım. Minderli olsun sağlam olsun diyorum ama onlarda fiyat fiyat değişiyor.
Almışken sağlam bisey almak lazım bence çocuk üstünde yeri gelecek hoplayıp zıplamak plastigi sağlam olmalı ayakları sağlam olmalı,konforu da önemli,bunları karşılayan uygun fiyatlı ürünler vardır mutlaka.Mesela ikea model se ikea dan alınmalı gibi.Benim kanz dan almıştım doll marka kızdan kalma var 1.5 yaşından sonra bizimle oturmaya başladı masaya normal sandalyeye

Moruk benim durumlara bak kızıma tombis dendi ika küçük dendi ay çıldırıciym.

Ay soğutun soğutun ben de negzel herkes bundan alıyo diyodum bence bebm tam normal ama tombis dendi sığmaz bi süre sonra dendiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…