2021 Aralık Anneleri

Merveeee guneyyy takilma bence ya kesin reklam falan almislardir
Ifsalanmam ben ya herkes biliyo zaten Reklamı alıyolar canım. Ama uyduruyo olamazlar. Ya da bi urune olmayan bi seyi niye var desinler. Ben islak mendil şampuan bakıyorum da bu incelemeci sayfaları tekrar kurcalayayım dedim.

Ifsalanmam ben ya herkes biliyo zaten Reklamı alıyolar canım. Ama uyduruyo olamazlar. Ya da bi urune olmayan bi seyi niye var desinler. Ben islak mendil şampuan bakıyorum da bu incelemeci sayfaları tekrar kurcalayayım dedim.
Ama primada yok mesela o da iyi degilmiydi

Senin icin bakiyorumda simdi her sayfa farkli ilk on yayinlamis saglik bakanligi analizi falan varmidir acaba bunun yaa hazir sularin oluyor ya oyle bise

Ya peki uykunun normali ne bizim gunduz her uyumada tas catlasin 1 saat uyuyor 1.5 saat uyanik kaliyor sonra uyursa yine 1 saat hic 2 saat olmuyor herkeste durum bu mu acaba
Her bebeğin normali kendine aslında ama bizimkinin uykularının biri uzun oluyor 2-2. 5 saat kadar diğerleri 45-60 dk
Aradaki uyanıklık süreleri de 1.5 saat

Senin icin bakiyorumda simdi her sayfa farkli ilk on yayinlamis saglik bakanligi analizi falan varmidir acaba bunun yaa hazir sularin oluyor ya oyle bise
Söyle ki parabenin turleri oluyo diyelim kimi sayfa ondan bi sey olmaz yaa diyo digeri de bence o cıss diyo o mantık herkes zararli bulduğu maddeyi belirtmiş

İçeriğinde ne var ona bakmak lazım bebeğe etki eder mi diye mesela bana diyetisyen yeşil çay felan iç demişti o hafta bebeğim Kilo almadı sen zayiflarken bebekte zayiflamasin aman dikkat et
İçeriği temiz doktor yapıyor insta da ünlü adam

Kızlar bebeğinde atopik dermatit egzama olanlara bir sorum var doğduğundan beri mi vardı 2. Ay aşıları veya rota aşısından sonra mı cıktı benim aşılardan sonraya denk geliyor vucüttaki egzama. onlarla bi ilgisi var mı emin olamıyorum çünkü doktorlara 'göre aşılar yapmaz' diye net bi cevap var ama internette okuduğuma göre aşıdan sonra yaşayanda çok var. Doktor kortizonlu krem verdi mecbur kullandım geçti yapısal olduğunu ve yediğim bazı şeylerin azdırcağını söyledi onları yemiyorum ama yine cıktı.

Kızlar bebegim 8.8 kg bu biraz fazla degilmi anne sütü ile obezite olmaz dimi ya şimdi içime dert olmaya başladı bu benim 3225 doğdu doktor randevusu aldım
Benim kız da dün kontrolde 5700 çıktı . Doğum kilosu da düşüktü ama yine de az daha iyi çıkar diye bekledim . Moralim bozuldu ama sağlıklı olsunlar yeter ki. Kendi kendimi teselli etmeye çalışıyorum en minik bebe benimki heralde burda. Bebeler daha 4 aylik. Obez diyemeyiz bence şimdiden.

Gunaydinn biz bugun 4.ay asimizi oluyoruz herkes kotu bahsetti asidan korkuyorum bu aşıda banyo kurali var mi bi kac gun su degmesin falan ?
Ne olur ne olmaz igneli asilarda iki gun banyo yaptirmiyorum. Cok hassas tenleri
Aynen doktor artık gözlerine kadar kaşıyacak o zaman süreceksin dedi.
Yaa uykusu geldi diye yapiyor saniyordum goz kasimasi da disten miymis? Acaba her diste cikarken bu surecler hep olacak mi

Persentil hesaplama sitesinde obez ihtimaline karşı doktorla görüşün falan diyor ondan tedirgin oldum doğum kg su düşükse normaldir canım doktor birşey dedimi , bende doktora goturucem öyle icim rahatlar

Peki şimdi zorlanmaya başladı ya ne zaman cıkar bi tahmininsüre var mı ki bir ay daha sürer mi ki mesela
Şişlik varda 1 aya kadar çıkar şişlik yoksa 1.5 2 ayı bulabilir.Bazi bebekler 8 9 aylik çıkarıyor.Salya artışı oluyor bizim suan salyamiz yok mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…