2021 Aralık Anneleri

Insan kendinden kisiyor cocuga yetmeye calisiyor. Cocugu icin en iyisi olsun istiyor bu sektorde bunu cok guzel kullaniyor he. Cok hakikaten ben de 400 500 e almak zorunda kalsam veremezdim. Opss diye bir markaya denk geliyorum tip olarak ayni islevi nasildir bilmem 😐
Aynen öyle valla hamile kaldığımdan beri kendime bir şey almadım hep çocuğuma aldım 😬 e bebekte varmış bir marka arkadaş onu tavsiye etti ona bakıcam şimdi🤷‍♀️

Diş huzursuzlukları başladı sanırım. Resmen zorlanıyo ağlıyo uyuyamıyo. Ne kadar sürer ki bu böyle? ☹
Off Merve bizimde böyle kolayca uyuyan oğluşum resmen uyumak istemiyor gece uykusuna dalamıyor gece 12 de uyudu bugün mama almak istemedi hiç bir öğünü tam içmedi hep püskürttü hep bir mızırdanma sebepsiz ağlama çabuk geçsin ya😞

Off Merve bizimde böyle kolayca uyuyan oğluşum resmen uyumak istemiyor gece uykusuna dalamıyor gece 12 de uyudu bugün mama almak istemedi hiç bir öğünü tam içmedi hep püskürttü hep bir mızırdanma sebepsiz ağlama çabuk geçsin ya😞
Ben de bu sebepten ayaktayım 😂
Gece 1 kez uyanan bebişim 2 saatte bir uyanıyor
Emiyor da çok şükür yeter ki emsin tabi de ağlıyor bi yandan da 😂
Az önce kaka da eklendi işin içine sasece sabah yapıyordu artık 🙄

Ben de bu sebepten ayaktayım 😂
Gece 1 kez uyanan bebişim 2 saatte bir uyanıyor
Emiyor da çok şükür yeter ki emsin tabi de ağlıyor bi yandan da 😂
Az önce kaka da eklendi işin içine sasece sabah yapıyordu artık 🙄
Aman emsin ya bir de çıkmasın bizimki açlık grevinde sanki mamayı istemiyor ayaklarını vuruyor bizde şimdilik kaka yok bizimde sabah yapıyor kakişleri😀 ama uyku sorunu çok fena sadece gece uykusuna geçişte ağlıyor gündüzde sorun yok şimdi de uyanmış yine ayaklarını hunharca beşiğe vuruyor 😬

2 saatte bir teklif etmeyi denesen? Diş de iştahsızlık yapabilirmiş hazır mıyız? 😬😬
Gunduz oyle yaptim da alismistik 4 saatte bire nerden çıktı şimdi eskiye dönmek🥵
Yaklasik 10 gundur bizde ayniyiz. Biberonla agzinin icinde oynuyor damaginda gezdiriyor dis kasiyici gibi kullaniyor. Biberonu kontrol etmeye de basladi itekliyor. Donemseldir insallah 😐😓
Ayyy çok sevindim birinde daha öyleyse dönemseldir ataktır vs degip sabrımı tekrardan güncelleyebiliyorum😂belki fe gerçekten dişler kaşındığı için yapıyorlar anlamıyoruz ki

Benim bebe kesin nazar oldu😿
4 saatte bir 200 ml sut iciyordu ama iki haftadir resmen sut grevinde😡 130 cc 110 cc icip diliyle itliyor agular yapiyor icmiyor asla. Cis kaka normal ama napicam ben boyle allah askina sinir krizine giriyorum icmiyor diye😞
Bu aylarda red çok olurmuş
nazar değildir inşallah ☺️
Yatarak yanına yat saçını okşa ten tene temas yap düzelir
Uykuya dalarken uykudan kalkar kalkmaz ver

Uyumuyor mu hiç
Yani bence uyumuyor 😂
Saat başı uyandı sürekli kıpırdanarak uyudu
Sabaha karşı uyku sersemi ağlamaya başladı
Gazını mı çıkaramıyor acaba dedim altını soydum daha fena ağlamaya başladı
Meğer uyuyamadığından ağlıyormuş 😳
Sallayınca sustu
Az önce yine aynısını yaptı babası kucağına alıp gezdirince uyandı gülücükler saçmaya başladı kendi de uyuyamadığı için gergin sanırım ☹️
Ama babası işe gitti ve evde onu gezdirip eğlendirecek enerjisi olan biri kalmadı 😂😂

Seninki atak da olabilir bizim 120 gün civarıydı o atak.
Evet geçen sordum doktora nurse harweys in varmış al buzdolabına koy ama çocuk iyice kasimmadan verme dedi deli gibi kaşıyacak dişler sisecek kasimacak o zaman vereceksin dedi.Bende daha almadım.
Biraz daha vakit var sanırım . 😬
Gunaydinn 😍 biz bugun 4.ay asimizi oluyoruz herkes kotu bahsetti asidan korkuyorum😁 bu aşıda banyo kurali var mi bi kac gun su degmesin falan ?
1 gün sadece yarın yaptırırsın.

Yani bence uyumuyor 😂
Saat başı uyandı sürekli kıpırdanarak uyudu
Sabaha karşı uyku sersemi ağlamaya başladı
Gazını mı çıkaramıyor acaba dedim altını soydum daha fena ağlamaya başladı
Meğer uyuyamadığından ağlıyormuş 😳
Sallayınca sustu
Az önce yine aynısını yaptı babası kucağına alıp gezdirince uyandı gülücükler saçmaya başladı kendi de uyuyamadığı için gergin sanırım ☹️
Ama babası işe gitti ve evde onu gezdirip eğlendirecek enerjisi olan biri kalmadı 😂😂
Bizim işte uyumadığımız 5 de uyandığımız dönemi hatırlattı 😂
Gündüz biraz rahatlasın uyur 😍

X