2021 Aralık Anneleri

Persentil hesaplama sitesinde obez ihtimaline karşı doktorla görüşün falan diyor ondan tedirgin oldum doğum kg su düşükse normaldir canım doktor birşey dedimi , bende doktora goturucem öyle icim rahatlar
Doktor kontrolüne götürmedim canım daha. Dün 4.ay asisi vardı sağlık ocağına gittik. Benim kızda reflü de var hemşire ondandir dedi ama bu aralar götürürüm kontrole . Bence bozma moralini her bebek farklı. Minicik bebek diyete giremez ya . Ne güzel işte saglikli ise huzurlu ise elbet çözülür geri kalan herşey

Rota maalesef tetikleyebiliyor bunu kabul eden doktorlar var ☹

Ne olur ne olmaz igneli asilarda iki gun banyo yaptirmiyorum. Cok hassas tenleri

Yaa uykusu geldi diye yapiyor saniyordum goz kasimasi da disten miymis? Acaba her diste cikarken bu surecler hep olacak mi
Evet malesef azilar ve köpek dişleri daha zorluyor ateş filan yapıyor.

Kızlar bebegim 8.8 kg bu biraz fazla degilmi anne sütü ile obezite olmaz dimi ya şimdi içime dert olmaya başladı bu benim 3225 doğdu doktor randevusu aldım
Yok Allah aşkına olmaz tabi bu anne sütü ne güzel maşallah de
Ayaklansın bak gör hiç bişi kalmaz

Insallah bu aya ozgu biseydir, valla tam 4 saatte bir duzenini oturmusken yenidoganliga geri donduk. 2 saatte bir de neydi
Ben 2 saatte bire döndüm valla 3 saate çıkarmıştım ondan sonra olan oldu
Saatli beslenme de red yapabiliyormuş.
Bir de göğüslerimde tıkanıklıklar olmaya başlamış meğer iyi çekemediğinden de ona sinirlenip bırakıyormuş. Benim bekletmeden göğüsleri boşaltmam lazım
Bebişnde zaten uyumadan önce ve uyandığında beslenmeye alışkın o rutine geri döndüm nasıl isterse öyle olsun

Bugün emzirme danışmanıyla görüştüm
Red oluyor diye 4 saate çıkar diyo emzirmeyi 5 dk azmış doymazmış dr artık büyüdü çekimi daha iyi 5 dk yeter demişti
2 saatte bir emiyor dedim çok az ara diyor bn ne yapcam şimdi

Bizimde yarın aşılar evet reflü biraz engeller sağlık olsun tabi önemli olan o
Yok Allah aşkına olmaz tabi bu anne sütü ne güzel maşallah de
Ayaklansın bak gör hiç bişi kalmaz
İnşallah canim
Maşallah minik tosuncuğa
Anne sütünden zarar gelmez canım belki emzirme aralarını açtırır en fazla
Evet sık emiyor olabilir

Ya peki uykunun normali ne bizim gunduz her uyumada tas catlasin 1 saat uyuyor 1.5 saat uyanik kaliyor sonra uyursa yine 1 saat hic 2 saat olmuyor herkeste durum bu mu acaba
1 saat uyusam keşke,ayakta sallayarak uyumayı da bidakti artık kucakta sqllanak uyuyor.Kucagimda ne kadar uyursa yada uyuduktan sonra ayağıma alıyorum yarım saat belki uyuyor mecbur isim oluyo ayağımdan bırakıyorum hemen kafayı kaldırıyor.Gunduz uykusu yok gece ne uyursa

Reglimisin şuan bende Perşembe günü taktırmaya gidicem ama regl olamıyorum olmadan takarmi acaba
Evet canım
Hiç olmadın mı senin normal doğum belki olmadan da takar ya da söktürücü verir
Bana sezeryan diye söktürücü verecekti vermeden oldum

Evet canım
Hiç olmadın mı senin normal doğum belki olmadan da takar ya da söktürücü verir
Bana sezeryan diye söktürücü verecekti vermeden oldum
40 dan hemen sonra olur gibi oldum ama sökülmedi malesef lekelenme olup geçti belki 40 kanamasının devamiydi onun haricinde hiç olmadım malesef belirtide yok, ya o zaman söktürücü demek emzirirken de kullanılıyor bakalım inşallah takar ya böyle şüpheyle yaşıyorum gebemiyim yoksa diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…