2021 Aralık Anneleri

Geçmiş olsun canım umarım kötü bir şey çıkmaz

Merhaba aralık anneleri sizlere durumumdan bahsetmek istiyorum bilgisi olan aynı durumu yaşayan varsa yazara çok sevinirim
Ben şuan 35 haftalık hamileyim ama son bu ayda bebeğime ölçülerinde sıkıntılar çıktı baş çevresi 40 haftalık ve boyu da 32 haftalık çıkıyor aşırı bi uyumsuzluk var ve doktorum genetik olabilir dedi özellikle boyu için eğer ailede kısalık yoksa bakılması gerek takip edelim dedi kilosu 3 kilo şuan boyu dışında diğer ölçüler hep önde gidiyor benimle aynı durumu yaşayan başından geçen arkadaşlardan iletişime geçerse çok mutlu olurum

Aaa bnm kızda robot süpürgenin sesiyle rahatlıyor sanki onu görünce takip ediyor gözler
Bizimki gündüz uyuyunca 5 dakikada bir uyanıyor ve sürekli sallayarak başında durmak gerekiyor. Ben de robot süpürgeyi açıyorum uyuyunca, salonu süpürene kadar çalışıyor hiç uyanmıyor o çalışırken

Valla robot süpürgeyi çıkarandan Allah razı olsun az büyüsün üzerine oturtcam evde gezsin

Merhaba aralık anneleri sizlere durumumdan bahsetmek istiyorum bilgisi olan aynı durumu yaşayan varsa yazara çok sevinirim
Ben şuan 35 haftalık hamileyim ama son bu ayda bebeğime ölçülerinde sıkıntılar çıktı baş çevresi 40 haftalık ve boyu da 32 haftalık çıkıyor aşırı bi uyumsuzluk var ve doktorum genetik olabilir dedi özellikle boyu için eğer ailede kısalık yoksa bakılması gerek takip edelim dedi kilosu 3 kilo şuan boyu dışında diğer ölçüler hep önde gidiyor benimle aynı durumu yaşayan başından geçen arkadaşlardan iletişime geçerse çok mutlu olurum
[/QUOTE]
Bebegimin boyu 2 hafta geri cikiyordu doktor genetik dedi ailede vardir dedi 47 48cm diyordu bebis icin 39.haftafa vee 39+4te dogdu 52 cm sona dogru ultrason yaniltabiliyor insallah sizinde boyledir

Bizim bebek de zayıftı güya bel çevresi 3 hafta geriydi özellikle ama 3225 doğdu doktorun radyoloji uzmanına da gozukmeni isteyecektir onun USG sinde sonuçların farklı olduğunu goruceksin yani her cihazda farklı çıkıyor aşağı yukarı veya başka bir doktora daha git ve son haftalar USG Ler de yanılma payı çok oluyor

Kurutma makinesini de çıkarandan Allah razı olsun şu yemek işine de bir çare bulsunlar
Evet evet valla arada diyorum iyi ki kurutma var yoksa kışın çamaşır çilesi eziyet iyi ki çıkarmışlar
He valla bi o yok

Perinataloğa filan gitsen bi de o yapsa ölçümleri iyi olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…