2021 Aralık Anneleri

İşte evden çalışınca bir iş yapmıyorum zannediyorlar. Eve gelebilirlerdi ama self servis olurdu, kendi başlarına takılırlardı, o zamanda ilgilenmedi olurdu. Bu insanlar her zaman alınacak bir şey bulur

Ay yok o konuda hakkını yiyemem. Doğum yaptığımdan beri evi hiç temizlemedim ben. Hatta hamileliğin son aylarından beri o iş artık eşimde. Sağolsun yemek de sormaz. Gelir kendi yapar. Ben bilgisayarda çalışırken çocuğa da bakar. Ama benim koca fazla titiz bi de çabuk sinirlenip çabuk sönen tiplerden. Ben de tam tersiyim sinirlenmem için damarıma basılmış olması gerekiyor. Temizlik yaparken geçen bi kere sinirlenip söylendi o kadar temizlik yaptıktan sonra rahatladı. Söylenecek sen yapma gözümde şu an yaptığının bi değeri kalmadı dedim, benim alındığımı görünce gönlümü almaya çalıştı falan filan..Ama ben de aynı şekilde düşünüyorum değil ağızlarını tutmak elbette yardımcı olacaklar. Sonuçta tek bizim bebeğimiz değil tek başımıza yapmadık. O kadarını yapsınlar. Hatta söylenmesinler bile yani ben/biz söyleniyor muyuz?

Benim kızımın uyku arkadasi var müzikli filan değil hatta o zaman gözlerini çıkarıp yutar korkusuyla gözü olmayan ayıcık almıştım 4 aylıktan beri onunla uyuyor.15 gün sonra 9 yaşına girecek
Maşallah Allah uzun ömür versin illa müzikli olması gerekmiyor zaten bi battaniye bile olabilir

Bizimki öbür odaya da gitmiyor, yorganın içine falan da girmiyor he sorsan destek oluyor ama ruhen bu gazı olduğu zamanlar çok yıpratıyordu beni. En son sabrımın taştığı yerde uyandırıp veriyordum. Bi kere böylenbi 5-10 dakika ilgilendi sonra bana verdi sen bak ben işe gidicem uyuyayım sen evdesin gündüz uyursun en azından dedi. Bir hafta boyunca arayıp her konuşmamızda ben evdeyim gündüz uyurmuşum ya bak oğlun şöyle yapıyor ne güzel uyuyorum değil mi diyerek zehir etmiştim

Benimki akşam eve gelince anlıyor zaten.Ev toplu mutfak toplu yemek yapılmışsa bugün oğlan durmuş diyor,ev berbat mutfak berbat yemek yapılmışsa zarzor yemek yapmışsın eline sağlık diyor

Benimki o sinir anında aradığımda müsait olmuyor acamiyor telf sonra dönüyor o zamana da benim sinirim geçiyor

Aynen tek başımıza yapmadık. Bende söylenmiyorum valla Benimde eşim çabuk parlayıp çabuk söner. Ben kolay kolay sinirlenmem.

Şoka gelen mama sandalyesine bakan oldu mu? Ne diyorsunuz sizce nasıl? Cepte şokta gözüküyor acaba alsam mı?

Kızlar iyi geceler herkese, bebeğimin bezinde kakasında kan farkettim hemen doktora götürdüm önemli bir şey değil bağırsaklarında mikrop olabilir yada laktoz alerjisi olabilir diyet mama kullanmanız gerekebilir pazartesi getirin muayene edelim dediler başına gelen var mı bir bileğisin olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…