2021 Aralık Anneleri

Ben de arada kalırsam aynısının iki bedenini sipariş ederim olmayanı geri gönderirim

Kesinlikle sinyalleri takip etmek çok önemli bu aylarda bebek en fazla uyanık 1 bucuk saat durabilirmiş bende saate bakarak uykuya götürüyorum gündüzler bakıyorum uyandıından beri 1 bucuj saat geçmiş esnemeye de başladıysa yatırıyorum uyuyor hemen

Ayneenn tam bir buçuk saatte mayışıyor 10 dk önce emziriyorum kafasını koyduğu gibi uyuyor nerdeyse
Gece uykusuna geçiş bu kadsr kolay olmuyor ama canı sağolsun

Bak ben bunu bilmiyordum, benim bebegimin dogasi boyle saniyordum benimki de 1,5 saatte gozlerini ovusturuyor ama 1,5 saat max uyanik kalma suresi eger ki o gecerse o zaman destek gerekiyor. Ama tabi bazi gunler 1 saatte de uyuyabiliyor
Gercekten bebegi takip edip anlamak cok kolaylastiriyor isi

Cok tesekkurler uyku arkadasi olarak hangisini kullaniyorsunuz

Rica ederim fisher pricen kullanıyorum doğduğundan beri yanına koydum hep müzik ,kalp atışı , beyaz gürültü, horultu gibi rahatlatıcı sesleri var . Bugün instagramda gördüm instamom paylaşmış bizim uyku arkadaşından almış 1 hafta olmuş alalı da işe yaramamış bebeği uyumamış falan uyku arkadaşının amacı bebeği uyutmak değil tabi ki bebeği çıkardığı seslerle rahatlatmak uykuya dalmasını kolaylaştırmak zaten sürekli bu rutin devam edince bebek uykuyu arkadaşla bağdaştıracak uyuması gerektiğini anlayacak önüne gelen instamom bence kullanmasını bilene çok faydalı ben memnunum sizede tavsiye ederim arkadaşıda chicco olan var onun ışığı baya fazla duvara yansıyor oda güzel

Eklentiler

• 5BAE34BA-DF57-4B58-AF80-1559D021395F.png
    321,3 KB · Görüntüleme: 54
Bizde de bu var
Sorduğun yeri görmemişim
İki müzik sesi var beyaz gürültü ve sakinleştirici müzik
Tabi bmm ki çokta bakmıyor

Eklentiler

• 58368718-6726-4A87-AB54-FC6CA432518C.png
    198,7 KB · Görüntüleme: 49
Kim maşallah demedi çabuk çıksın ortaya 9:30 uyuyan bebe bu saatte hala uyumadı ağla ağla bi hal oldu uyumamak için direniyor
Hahha kız benimde 11 de uyudu 10 dk öncee yatakta dönmeye çalışmalar memeyi ağzından atmalar altını alayım dedim belki o yüzden uyumuyodur yatağa da işedi çok zor bir gece oldu ama uyudu şükür sabah onu 6 da uyandırayımda görsün gününü

Bnde az önce aynısınj dedim 6 da uyandırıyım da gör diye
Bi daha tövbe bişi demicem

Kızlar konak sorunu yaşayan var mı? Sonradan sonraya konak çıktı Zeytinyağı da yapıyorum ama geçmedi. Bingildak kısmında ozellikle çok var ve kötü duruyor. Kesin çözüm önerileriniz var mı?
Benim kızda hem konak vardı hem dökülüyordu. Saçını kazıdım. Konak olan yerlerede vazelin sürdüm, ertesi gün yıkadım, büyük bir kısmı geçti.

Bebek bezli konular ve beén

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…