2021 Aralık Anneleri

Baska bi seer dene mutlaka ya. Biizm de kakalar katı değil ki hala. Bi de bi sürü gazla beraber resmen basınçlı yapıyo
Aynen işte benimkide basincli kucağımda yaparken bastiriyorum beline çıkmasın diye yine de cikartiyo ya bir türlü çözüm bulamadım

Aynen işte benimkide basincli kucağımda yaparken bastiriyorum beline çıkmasın diye yine de cikartiyo ya bir türlü çözüm bulamadım
Kız bastırma öyle daha çok çıkar serbest bırak bn yuvalar pozisyonunda tutuyom sonra hmn açıyorum

Sen ne kullanıyorsun hiç kaka sizmiyormu
Gooncuyum ben büyuk gooncu kaka hiç sizmıyor en son baby turco denedim 50 gunluk filan civarı o zamandan beri goondayız. Aha dun prima külot denedim sizdi ondan. Goondan baska kullanmayı duşunmüyorum kesinlikle.

Gooncuyum ben büyuk gooncu kaka hiç sizmıyor en son baby turco denedim 50 gunluk filan civarı o zamandan beri goondayız. Aha dun prima külot denedim sizdi ondan. Goondan baska kullanmayı duşunmüyorum kesinlikle.
Prima bile sızdırıyorsa bende goon alıyım bezler bitsin de her makine atmada elimde leke çıkarıcıyla uğraşıyorum valla güya granül sabun kullanıyorum istemeden kimyasal sürmek zorunda kalıyorum

Kizlar bilmiyorum yardimci olur mu ama benim bebegim ilk gunden beri uykusu gelince kendi uyuyor. Bazen sevmeye cok daliyoruz misafir falan geliyor yatirmayi unutuyoruz ve uyku saati gecmis oluyor. Uyku saati gectiginde tek basina uykuya dalamiyor o zaman kucagima alip sadece tutuyorum sakinlesmesi icin, agzinda emzikle. Eger dalamiyorsa sallamadan ee ee ee yapiyorum biraz ve uyuyo. Uyudugu gibi hop yatagina koyuyorum tam dalmadan.

Eger tam uyku saatiyse gozlerini ovusturmaya basliyor, kendi kendine ee ee soylemeye basliyor o zaman da emzigini takip duz bi yere ya babybjornune yatiriyorum, kucagina uyku arkadasiji koyuyorum soylene soylene uyuyor.

Kendi bu sekilde alisti, ben de onun verdigi sinyalleri iyi takip ettim ve basardik sanirim

Git burdan

Maşallahhhh

Bizimde artık çok şükür rutinimiz oluştu
Dediğin gibi saati geçerse uykuya çok zor dalıyor
Uyku saatinde tam uyutursam ohh bizden rahatı yok
Bnm ki de ya meme de uyuyor yada hafif sallıyorum dalarken memeyi veriyorum bırakınca da hop yatağına

Kızlar konak sorunu yaşayan var mı? Sonradan sonraya konak çıktı Zeytinyağı da yapıyorum ama geçmedi. Bingildak kısmında ozellikle çok var ve kötü duruyor. Kesin çözüm önerileriniz var mı?
Maalesef bizde de tekrar başladı. Dün doktoruna sordum zeytinyağı tek çare dedi Ben bir de yıkarken kafası şampuanlıyken konak tarağıyla tarıyorum kabuklar daha rahat çıkıyo. Böyle böyle bitecek herhalde

Tam çıkış kapısını bastiriyorum ya bastırmasamda oluyor Molfix pişik yapmaya başladı zaten değiştiricem

Evet ama bakıcıyla ne olucak
Goon güzel sızdırma olmuyor molfix bizde de iyi gelmedi,Kızım bebekken bende çalışıyordum eşim bakıyordu uyuturken benim giyip çıkardığım swet pijama üstü bunları eline verip uyutuyormus

Kaçta gece uykunuz?

Goon güzel sızdırma olmuyor molfix bizde de iyi gelmedi,Kızım bebekken bende çalışıyordum eşim bakıyordu uyuturken benim giyip çıkardığım swet pijama üstü bunları eline verip uyutuyormus
Yaa kıyamam eşim baksa iyi ama gurbetteyiz komşuma baktiricam ve kendi evinde Allah yardımcımız olsun

Kızlar konak sorunu yaşayan var mı? Sonradan sonraya konak çıktı Zeytinyağı da yapıyorum ama geçmedi. Bingildak kısmında ozellikle çok var ve kötü duruyor. Kesin çözüm önerileriniz var mı?

Benimkinin de sonradan konak problemi olmuştu. Doktor kontrolüne gittiğimizde söyledim . O ilaç yazdı. Artık ilaç denir mi bilmiyorum ya da buraya yazmak uygun mu bilmiyorum ama onu sürdüm yağ gibi bir şeydi. Bu kıl yatağının yanında verdikleri ince tarakla da tersine taradım. 3. Seferde bitti komple

Bizik gibi ama misafir gelince hem saatler aksıyor hemde kalabalıkta çok huysuzluk yapıyor kucaktan inmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…