2021 Aralık Anneleri

Bizimde bi çorabımız eksik
Gerçi oğlana da alınacak o kolay
Melek kanatlı dizalti çoraplar oluyor ya onlar çok hoşuma gidiyor benim. Ben elbise almicam sanırım çok hoşuma gidiyor ama şimdi hep kucakta ya millet aldıkça o elbise siyrilacak falan sinir olurum ben, beli açılıyor diye ikili takım bile nadir giydiriyorum çoğunlukla tulum. Bayrama da romper gibi bisey istiyorum bulabilirsem

Kaç yasında bebe kendi inip cıkıyo? Ikea model tepsi çıkınca yanaşmaz mı? 3 yasından sonra da normal sandalyeye oturamaz mı ki 2 yas olmadı daha kuzenin bebe mama sandalyesinde oturmuyomuş ikea model var onda. Normal sandalyede oturuyomuş

Evet olabilir bizim fazla kimse yok ailelere gidilir
Bnde evde hep tulum yeni geceleri pijama takımı giydirmeye başladım

Bizde henuz gelmedik ama ilkinde kullanmamıştım şimdi çok heves ediyorum hazırda bulunsun diye şimdiden almayı düşünüyorum:)
Valla herkes ne alabiliyosa hemen alsın zaten bi gün sonrası hep zam. Bizde çoğunluk düz ikea model alacak biliyorum. Alan olursa cevap yazarlar mutlaka.

Valla herkes ne alabiliyosa hemen alsın zaten bi gün sonrası hep zam. Bizde çoğunluk düz ikea model alacak biliyorum. Alan olursa cevap yazarlar mutlaka.
Bence de temiz pak sağlam Ikea yaw hazır karar vermişken aklımızı karıştırmayalım bizim sandalyelere oturamazsa minder falan yükseltici bişey buluruz şimdi 3 yaşına kadar evde mama sandalyesiyle mi dolasicaz benim çevremdeki çocuklar oturuyor gayet ama

Benim de yaşı 2 olmadan bıraktı kuzenlerin bebeler. Ya bilemiyorum. Sofrabezi serer oturur yeriz ya amaaan öff

Benim bebe şu an 3,5 yaşında uzun süredir kendi oturur kalkar. Mesela boyalarını alır gelir, oturur resim yapar, sıkılınca kalkar. Uzun zamandır kendi oturuyor. İkea tepsi çıkınca yanaşır yine ama birincisi hep sizin oturtup kaldırmanız lazım, ikincisi büyüdükçe dar geliyor. 3 yaş çocuğu uzun boylu desek 100 cm olsa boyu bence normal masa için kısa kalıyo. Göğüs hizasına geliyor masa, rahat yiyemiyor. Yazlıkta rahat edemedi kızım, ikeayı o yüzden almıştık. Yükseltici gibi bir şey de kullanılabilir ama denge sorunu olur mu bilemedim. 2 yaş çocuğu nasıl normal sandalyede oturuyor anlamadım, kendi yemiyor o zaman değil mi? Benim iki çocuğum da oturdu, ikinci hala oturuyor. Ha yemeği anne yediriyorsa bunların hiç önemi yok

Masası küçük galiba kendi yiyodu biri yav. Mesela kaylanan masa var bizde o uygun olursa onda yer bioemiyorum hic ben denemeden. Pekiiii bir soru dahaaa o küçük sandalye masalar var ya hani montessori ona oturamaz mı 2 yaş bebe onu yemek masası yapsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…