2021 Aralık Anneleri

Maşallahhh ben 1 bebeyle çöktümm valla bizimki kucakcı değil çok şükür gezdiyorum gün içinde ama oda 15 dk
Gezdirmiyor galiba yazmıştım klavye değiştirmiş zaten de öyleymiş tosbik Beni 3 ayda iğneye çevirdi kucakta gezdirmekten, kilo vermek isteyen varsa verebilirim

Gezdirmiyor galiba yazmıştım klavye değiştirmiş zaten de öyleymiş tosbik Beni 3 ayda iğneye çevirdi kucakta gezdirmekten, kilo vermek isteyen varsa verebilirim
Bn gezdiriyorum ama gram gram gidiyor keşke kg transferi olsaydı 10 kg bnden hediye

Bn gezdiriyorum ama gram gram gidiyor keşke kg transferi olsaydı 10 kg bnden hediye
Ne kadar gezdiriyorsun o da önemli Uyaniksa mesela bizimki yüzü dışa dönük sağa sola bakarak saatlerce gezebilir Sırtı yer görsün istemiyor ama bizim sırt, bel, bacak ve kollar pert Ya o transfer konusunu çok isteyen oluyor da tıp o kadar ilerlemedi işte sorun orda

Son düzenleme:
10 dk filan sonra pusete koyup gezdiriyorum hoplata zıplata geçiyor
Tıp tek bn verim ilerlemesin daha

Senin bebede mi ayakta
Bn iyili fix 7 dedim 5 çekti kızım ya karnı ağrıyor ya reflüsü
Reflü ilacını emdi uyudu diğer ilacı veremedim
Ay yok aman Allah korusun gündüz ayakta yeterince simdi uyusun Sahura kalkmistim uyuyamadım. Cok uyuyorum ya fazla geldi Ama simdi yatıyorum pişman oldum bile uyumadığıma
Ay demeye de gelmiyor bahaneleri hazır uyumamak için yaramazların

Oruç nasıl gidiyor
Sorma ya ağzımdan ne çoksa tersi oluyor tersini söylersem iyi olur mu

Aynı mama sandalyesini 6 sene önce büyük kızıma 300 tl ye almıştım. İyiki saklamışım fiyatlar uçmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…