2021 Aralık Anneleri

Aman yarabbi
Ben ne aldım biliyor musunuz HİÇBİR ŞEY
Bu listeye başlayayım madem tenkss

Genelde mama suyu yada çorbayı sıcak tutmak için
Bnm termos var evde oğlandan kalma lazım olursa onu kullanacam
Fileyi oğlanda hiç kullanmadık bunda almadım alsam mı
Bu arada yoğurt makinam da duruyor akşam çıkardım bardakları filan oh misss,Biz ek gıdaya hazırız mama sandalyesi de var almicam,dün fiyatları görünce evdekini kullan geç dedim en kötü mama sandalyesi 1.250 tl

Yoğurt mak markası ne bn çok yüksek bişi olmasın dedim BİM’e A101’e geliyor onlar iş görür mü
Mama sandalyemiz yok alcam şuan ikea en uygun ve kullanışlı yorumlara bakılırsa
Oğlana hazır bebe yoğurdu alırdım

Kendime haksızlık etmişim mama sandalyesi ve önlüğümüz var
Bebeye yapılan yoğurdun farklı mı olması gerekiyor? Öyleyse yoğurt makinesi de alacağım uğraşamam

Kendime haksızlık etmişim mama sandalyesi ve önlüğümüz var
Bebeye yapılan yoğurdun farklı mı olması gerekiyor? Öyleyse yoğurt makinesi de alacağım uğraşamam
Sorsana kocana neden günlük yoğurt
Ya bn hiç mayalamadım o yüzden düşünüyorum makine
Wuuu en önemli olanlar var
At bakim

Wevell benimki 9 senelik ama iş görüyor bardakları var sıkı kapakları var mayalayip dolaba koyuyorsun.Ilk tadım zamanı 2 bardak mayalasak yeter.Ben o zaman diyordum iyiki almışım çünkü bardakta kavanozda yoğurdu tutturamiyordum ben

Tüm sermayem bunlar
Bebişler yedikleri her şeyi taze taze tüketmeliymiş en azından 1 yaşına kadar sonra bizle aynı şekilde yiyebilirlermiş
Yine tercih meselesi tabi biz böyle bi zihniyetle büyütülmedik

En kotktiğum beçem dişsiz ağzıyla ısirdı. Ay ittim çocuğu valla refleksle
Çok acıyo ısırınca devamlı ısırmıyo da arada süt az gelince hırçınlaşıp ısırıyo oda baya acıtıyo üst dişler çıkınca napcaz hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…