2021 Aralık Anneleri

Tüm sermayem bunlar 🤣
Bebişler yedikleri her şeyi taze taze tüketmeliymiş en azından 1 yaşına kadar sonra bizle aynı şekilde yiyebilirlermiş 😬
Yine tercih meselesi tabi biz böyle bi zihniyetle büyütülmedik 🤣
Evet çorbalarını hep taze yapıyordum 😂
Sermaye güzel 😍

Wevell benimki 9 senelik ama iş görüyor bardakları var sıkı kapakları var mayalayip dolaba koyuyorsun.Ilk tadım zamanı 2 bardak mayalasak yeter.Ben o zaman diyordum iyiki almışım çünkü bardakta kavanozda yoğurdu tutturamiyordum ben 😊
O zmn indirimli takip edip bi tane kapayım😂

Kızlar lcw ayakabbı kalıpları nasıl bayram için alıcam 4 bucuk aylık olcak bayrama o zamana kadarda kilosu 8.500 olur diye düşünüyorum sizce kaç no almalıyım?
AB815D72-03FC-432A-A189-65EB122355F4.png

Arkadaşlar oğluma bugün mama sandalyesi aldım ama tekerlekli olanindan içime sinmedi güvenlik açısından kullanan varmı önerilerinize göre iptal edicem yada alicam

Mama sandalyesi konuşulmuş. Ben joie mimzy ve ikea kullandım. İkisi de çok güzel ve kullanışlı. Joie çok daha uzun süre kullanılabilir ama. Çocuklar büyüyünce normal sandalye olarak kullanıyoruz biz, bizim sandalyeler için boyları kısa çünkü. Masaya yanaştırıp oturtuyoruz. Alalı 8 yıl oldu, kullanamdığımız tek bir gün yok tatiller hariç.
İkea ise daha dar olduğundan ömrü kısa. Ayrıca bebeğin kendisi inip çıkamıyor.

Uykusu az bence uyku uykuyu getirir derler
Sen uykuya meyilliyse sık sık uyutmaya çalış gün içinde
Gündüz ne kadar iyi uyurlarsa gece de o kadar iyi geçiyor 😄
Ben gündüz 1,5 maksimum 2 saat uyanık tutuyorum sonra yallah uykuya 🤣
Ben uyutmasam uyku aklına bile gelmez benimkinin 😀abisi de uykusuzdu hala da düşkün değildir en sevdigi şey geç yatmak 😀 Ben artık bu çocukları yaparken bi yerde bi yanlışlık yaptığımızı düşünüyorum 🤦🏻‍♀️kodlarında uyku yok😬

X