2021 Aralık Anneleri

Evet çorbalarını hep taze yapıyordum
Sermaye güzel

O zmn indirimli takip edip bi tane kapayım

Kızlar lcw ayakabbı kalıpları nasıl bayram için alıcam 4 bucuk aylık olcak bayrama o zamana kadarda kilosu 8.500 olur diye düşünüyorum sizce kaç no almalıyım?

Arkadaşlar oğluma bugün mama sandalyesi aldım ama tekerlekli olanindan içime sinmedi güvenlik açısından kullanan varmı önerilerinize göre iptal edicem yada alicam

Mama sandalyesi konuşulmuş. Ben joie mimzy ve ikea kullandım. İkisi de çok güzel ve kullanışlı. Joie çok daha uzun süre kullanılabilir ama. Çocuklar büyüyünce normal sandalye olarak kullanıyoruz biz, bizim sandalyeler için boyları kısa çünkü. Masaya yanaştırıp oturtuyoruz. Alalı 8 yıl oldu, kullanamdığımız tek bir gün yok tatiller hariç.
İkea ise daha dar olduğundan ömrü kısa. Ayrıca bebeğin kendisi inip çıkamıyor.

Ben uyutmasam uyku aklına bile gelmez benimkinin abisi de uykusuzdu hala da düşkün değildir en sevdigi şey geç yatmak Ben artık bu çocukları yaparken bi yerde bi yanlışlık yaptığımızı düşünüyorum kodlarında uyku yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…