Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar tekrardan merhaba,
Son testimden sonra beklemedeyim.
Yarin adet gunum sabah test yapip size de haber vereceğim ☺️

Benımde beta dün 790 dı 2 gun snraya randevum var inaşllah görürüm alttan baktı dimi

Yok alttan muayene olmadm ben 2 gün sonra keseyi görür müsün bilmem ama 4 bin 5binlerde kese görülüyor demişti doktor bana. 2 gün sonra ancak alttan muayene ile bakar karın dan sanmıyorum. Kesin olsun gittiğimde direk karından baksın dersen cuma yada pazartesi git bence

Selamlar, henüz yeni öğrendim hamile olduğumu. SAT 12 Eylül, 7 ekimde test pozitif, 8 Ekimde Beta 224.7 çıktı. Şuan regl döneminde olmam gerekirdi bu sebeple mi bilmiyorum ağrılarım oluyor. Kasılma gibi, gaz sancısı regl ağrısı gibi. Benzer durum yaşayan var mı ?

Ayrıca ne zaman doktora gitmek mantıklı beta 1000 olunca mı ?

Kızlar merhaba. Betam geçen cumartesi 481 çıktı. Bat 4 ekimdi. Sat yok çünkü pcos um Eylülde regl olmadım.

Ama yumurta çatlaması 20 Eylülde oldu. Doktorum perşembe gel kese görürüm dedi ama hesabıma göre tam 5 haftalık bile olmuyor. Sizce kese görünür mü?

Bir de benim gibi sürekli bacakları ağrıyan var mı?
senle aynı gibiyiz bende perşembe gidecem inşallah görürüz

Yok alttan muayene olmadm ben 2 gün sonra keseyi görür müsün bilmem ama 4 bin 5binlerde kese görülüyor demişti doktor bana. 2 gün sonra ancak alttan muayene ile bakar karın dan sanmıyorum. Kesin olsun gittiğimde direk karından baksın dersen cuma yada pazartesi git bence
Teşekkürler canım

X