2021 Aralık Anneleri

Ohh iyi yapmışsın
Bnm termos var bakıcam iyi durumdaysa yeni almam
İlk günden blw mi yapcan bn blw yapmam
Bn alıştırma suluk miniklerden
Avent suluk
Silikon ve su geçirmez kollara giyilmeli önlük
Oioi kaşık
Cam rende
Meyve filesi duruma göre alcam
Tabak henüz almadım porselen kullanabilsek
Bundan alırdım oğlanında arabalı var 😍
Dediklerini linkler misin boyle olmuyo tiklamadan bi bos kaliyo elimz😂

Ek gıda için alışverişe başladınız mı 🙈😆
Mama sandalyesi oioi puzzle tabak ve namnam kaşık , silikon önlük aldım şimdilik, bi an önce geçsek keşke buharda pişirmek için olan aparatlardan alayım diyorum makina almayı düşünmüyorum. Yoğurt yapma makinası alsak mı 🧐

Mama sandalyesi oioi puzzle tabak ve namnam kaşık , silikon önlük aldım şimdilik, bi an önce geçsek keşke buharda pişirmek için olan aparatlardan alayım diyorum makina almayı düşünmüyorum. Yoğurt yapma makinası alsak mı 🧐
Mama sandalyesi ne aldın
Bn ikea düşünüyorum 🤨
Bnde yoğurt makinesi için kararsızım 🙈
Buhar için aparatım var ama buharda yaparmıyım bilmiyorum 😆

Kanz Bistro Mama Sandalyesi
https://www.hepsiburada.com/kanz-bi...P?magaza=Baby+Room&url_src=ios-product-detail

Bizimki bundan, ben gün içinde ütü yemek vs yaparken oturtuyorum neredeyse 1 aydır memnunum düşmesi imkansız gibi bişey
B BitterCikilata
Yoğurdu günlük yapmayı düşünüyorum en fazla 2 günlük minik kavanozlarda bi denerim baktım tutturamıyorum o zaman alırım makina heralde
Doktorunuz ne zaman başlarız dedi 6 ay bitimi mi ? Biz erken başlayacağız 4,5-5 aylıkken, anne sütü alamadığı için erken başlarız dedi doktor 💃

B BitterCikilata
Yoğurdu günlük yapmayı düşünüyorum en fazla 2 günlük minik kavanozlarda bi denerim baktım tutturamıyorum o zaman alırım makina heralde
Doktorunuz ne zaman başlarız dedi 6 ay bitimi mi ? Biz erken başlayacağız 4,5-5 aylıkken, anne sütü alamadığı için erken başlarız dedi doktor 💃
Evet 6 aylık dedi

Ohh iyi yapmışsın
Bnm termos var bakıcam iyi durumdaysa yeni almam
İlk günden blw mi yapcan bn blw yapmam
Bn alıştırma suluk miniklerden
Avent suluk
Silikon ve su geçirmez kollara giyilmeli önlük
Oioi kaşık
Cam rende
Meyve filesi duruma göre alcam
Tabak henüz almadım porselen kullanabilsek
Bundan alırdım oğlanında arabalı var 😍