2021 Aralık Anneleri

Ferrum kullanıyoruz biz. Kakasında kan olmadı, rengi koyulaştı sadece, bir de kokusu

Benim bebeğimde vardı. Bizimki 3 ml idi, doktorumuz çok önemli olmadığını, takip edeceğimizi söyledi. 2 ay sonra bakıldı, sorun yok denildi. Sizinki kaç ml?

Geçmiş olsun canım eğer böbrek genişlemesi ise benim kizimda da vardı dogdugunda kendiliginden geçmişti inşallah sizinki de öyledir

Maşallah diyim böyle yapmazdı
İnşallah diştendir diyorum şimdide sırıtıyor
Söyleniyor uykuya dalacağım zaman oğlanda da oluyor mu
Evet uykusu geldiğinde daha çok yapıyor.Bugun 2 den beri sokaklardayız teknofest var babasının kucağında geziyor gülücük saçıyor.Eve gidince napcaz bakalim

4 mm çıktı 3ten küçük olması lazımmış sanırım
Şimdi tam rakamları hatırlamıyorum ama doktorumuzun bize söylediği sıkıntılı olabilecek açıklık epey yüksekti. 4 mm muhtemelen kendi kendine geçecektir, hiç telaş yapmayın. Şahsen ben hiç takılmadım, 2 ay sonra da tamamen rahatladık.

Biz de birkaç dr a sorduk onlar da öyle dediler tahlilde de bir şey çıkmazsa sadece takip edilecek sanırım tez zamanda geçer inşallah

Bu ne olabilir ki az önce üzerini değiştirirken gördüm. İki kolunun ic tarafında var baktım vücudunun başka bi yerinde yok.
Alerji olabilir mi kıyafeti tüylü bişeymiydi
Yada isilik çok sıcak oldu kollar

Canım goon ben internetten 3 numara almıştım e bebekten aldığımdan büyük mavi bantlı e bebekten aldığım beyaz bantliydi o kalıbı daha küçük

Ocean dedi bize tam olarak kaç gunlukken başladınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…