2021 Aralık Anneleri

Suan baby turco var 3 numara elimde o daha buyuk geldi bana daama tabi cikartio memnun kalmadim her sabah kiyafet dgeistir bacak arasindan ziyade bel kismi cok uzun oluyor yani 4 numara diger markala oyle oldu bizde gobusluydk ki su ataga kadar suan emmemek icin direndigi icin gobus falan kalmadi

Sütü nasıl saklayıp veriyorsun? Benimki buzluktaki sütü içmiyor genelde belki öyledir seninki de
Buzluğa gireni sevmiyorsa üst kısımda buzdolabında 3 gün durabiliyor ya? Orada biriktirdiğini verebilirsin onun tadı da kokusu da değişmiyor. Isıtırken de benmari değil direkt biberonu bi kaseye koy, kasenin içine kaynar su dök. Su soğudukça tazele öyle çok yavaş yavaş ısınıyor ılınınca ver içsin

Benmari dediğim o zaten
Ama yok belli ki sevmiyor buzluk işini iki hafta evvel sağdığımı verdim onu içti bugün
Demek ki bizimkinin buzluk ömrü max 1 ay
Daha da sağmam ya ancak bi plan yapacaksam ona sağarım bi de göğüslerim çatlamak üzere olursa

Kızlar moralim bozuldu biraz bizimkinin bugün ultrasonu vardı böbreğin biri çap olarak olması gerekenden büyük çıktı tahlil yapılacak kendi doktorumuz da 2 ay sonra tekrar ultrason istedi takip edelim dedi. Yani neden olmuş olabilir bilmiyorum hamileyken erkek bebeklerde olur ama doğunca normale döner diyor nette okuduklarım ama bizim hamileyken bisi yoktu anlamadım pek ama inşallah ciddi bir sorun degildir daha önce yaşayan duyan var mı böyle bir şeyi?

Nasıl anlaşıldı ultrason istedi dr
İnşallah geçer annesi geçmiş olsun

Geçmiş olsun inşallah sorun çıkmaz ama nasıl ,ne gibi bir bulgu çıktı Dr.nuz ultrason istedi ?

Geçmiş olsun inşallah sorun çıkmaz ama nasıl ,ne gibi bir bulgu çıktı Dr.nuz ultrason istedi ?
Canim bunu birkaç ay önce devlette gittiğimiz dr istemişti herhangi bir şikayet vs yoktu yani bugün çıkan sonuca da bunu yazmışlar o dr yoktu bugun hastanede bizde ozeldekine gönderdik sonucu o tahlil yaptirin 2 ay sonra yeniden ultrasonda bakılsın dedi. Devletteki ne dicek bilmiyoruz ona haftaici gidicez

Çok geçmiş olsun canım inşallah herhangi bir problem olmaz ve güzel şeyler söyler Dr ,bizden niye istemediler ona takıldım

Canim cok gecmis olsun bobrekte genisleme tas kum varsa olabiliyor

Kızlar burdan da sorayım demir damlasına başladık doktorumuz Vegaferon'u kullanabilirsin dedi benim içime sinmedi yinede kullandık ama 2gündür kakasında küçük küçük kan taneleri var ve çoğalıyor huzursuz oldu bebegim bugün vermeyi düşünmüyorum doktora söyleyip başka damla kullancam siz hangi damlayı kullanıyorsunuz?

Bizde bugün başladık vegeforonu dr kullanmayın dedi bağırsak yapısıni bozuyirmus tadı da kotu olduğu için bebekler icmiyormus onun yerine bestiron damla verdi günde 1 5 damla şeklinde bugün yedi ama henüz kaka yapmadı bakalım yapınca fark olacakmı

Ben kendim iciorum ama.siz de kullaniyor m

Canim ben omi biraz arastirmistim buyudukce normale donuyormus bir col cocugun insallah onemli birdey yoktur icini ferah tut

Benmaride su kaynarken buharında ısıtmak değil miydi ya ben öyle yapıosun die düşündüm
Buzluk sevmiyorsa, buzdolabı kurtarır seni, plan yaptığın günden iki gün önce buzdolabının kapağında biriktir onu versin işte anane onun tadı gerçekten hiç değişmiyor hiiiççç BEN BAKTIM DA

Geçmiş olsun canım. Bu Böbrek genişlemesi gibi bir şey mi? Benim komşunun kızında da çıktı. Kendiliğinden geçen bir şeymiş. Onlarda takipteydi. Ve kendiliğinden de geçmiş. İnşallah sizinde öyle olur üzülme.

Çok geçmiş olsun canım inşallah herhangi bir problem olmaz ve güzel şeyler söyler Dr ,bizden niye istemediler ona takıldım
Teşekkür resim canım inşallah sadece takip gereken bi süreçtir. Dr neden istedi bilmiyorum kadın zorla konuşuyordu zaten biz batın usg olduğunu bile bilmiyorduk bugün çekilene kadar. Böbrek idrar yolu cinsel organ vs hepsine bakilmis. Baktırmakta fayda var demek ki

Evet böbrek genişlemesi gibi sanırım, başka bir doktora daha sorduk erkek bebeklerde olurmuş genelde zamanla geçer takip edin dedi inşallah tez zamanda geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…