2021 Aralık Anneleri

Sen daha iyi bilirsin tabi, ama çalışmaya başlayınca genelde oluyor bi red durumu trip atıyorlar heralde

Bu paket yeni bio naturel sleepy nin yeni paketlerinden mi acaba ya kullanan var mi yeni paketlerden memnun olmayanlar varmis

Eklentiler

• Screenshot_20220331-111953_Gardrops.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 20
Bu eskisi benim memnun olmadığım buydu. O kada goon övüyom gidip sleepy mi didikliyonuz hala
Goon un mavi paketi pisik yapti canim cok kalin memnun kalamadim ondan premium soft unu begendim aslinda ama onun da 3 numarasi kucuk geldi baby turco ,goon un mavisi ,bio naturel 4 numaralari buyuk olduguna gore goon premium soft da buyuk olur diye dusundugumden bio naturel 3 e bakayim dedim sen mavi mi kullaniyorsun premium soft mu

Arkadan veya yanlardan cikartiyor mu canim aslinda kullandim ama ondan sonra birkac marka daha deneyince hatirlayamadim baby turco cok cikartiyo mesela
Biz memnunuz ama memnun olmayan çok kişi var .. alacaksan küçük paket alıp dene bence. Kimseye sebep olmak istemem

Premium kullanıyom. 3 nasıl küçük geldi. Kac kilo ayol

Kızlar bebesi gün doğumuna göre uyanan var mı? yoksa hep aynı saatte mi uyanıyor? Benimki ışığı gördü mü 6-6,5 gibi ayakta. Bileydim karartmalı perde yaptırırdım. Gün doğumu da gittikçe erkene geliyor ne yapacağım bilmem

Bu eskisi benim memnun olmadığım buydu. O kada goon övüyom gidip sleepy mi didikliyonuz hala
Bende seninle aynı zamanlarda kullanmaya başladım Goon'a pişik yaptı esnek olmadıgı için hoşumada gitmemişti belde iz yaptı tekrar sleepy klasik olana döndüm o günden beri kullanıyorum ilk zaman bende memnun kalmamıstım sleepyden ilk numaraları hatalı mıdır nedir bio naturel hiç kullanmadım bilmiyorum şuan geceleride prima premium kullanıyorum

Eylul gibidir belki daha zayiftir ebeye gittigimiz yaklasik 1 ay olacak ama yan bantlari acik kaliyo senin de oyle mi oluyor 3 mu kullaniyorsun sen
3deyiz göbüşlü demek ki senin her vücut tipi farklı tabi bantlar arası 3 parmak dilan acık bizim 4 parmak değildir yani. Herkes hemen geçiyo buyük numaralara ya ben anlamadım bacak arasındaki genislik fazla gelmiyo mu ki goon genis bi bez slepyden turcodan bence.

Ya pişik olayı cok kişiye özel yav dogrudur yorum yapamayacam.

Benimki sabah 6 da ayakta ama fonları çekiyorum fonlarım koyu ona rağmen ayakta ama gece güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…