Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Beta 1500 ile 2000 arasında görünür demişti doktor bana burda şehir hastanesinde kadın doğum acil var oraya gitmiştim ama benim dört bine yakındı beta karından göremedi vajinal muayene ile gördü sizin de görünür bence belki henüz karında görünmese bile
İnşllah canım görünür en azından bu stresten kurtuluruz :110:

Tebrikler cnm öncelikle, ben içiyorum ilk iki hamilelikte bıraktım bundada bırakırım. Normalde günde bir paket içiyordum adet tarihim yarın normalde. Ve şimdiden günde 5 e indirdim. Çok istemedikçe içmiyorum kendimi kasmıyorum bırakacağıma güveniyorum . Kendine inan ve güven. Sen çocuğun için en doğru olanı yapacaksın. Ondan eminim. Kimse bir çocuğu annesinden çok düşünemez ondan nasıl bırakacağını azaltıcağını senden başka kimse bilmez. Benim küçük tavsiyelerim gün içinde 07:00-22:00 arasında uyanık kal 22:00 den sonra uyu çünkü en çok o zmn ben içiyordum. Onun dışında gününü ikiye ayır maksimum 13:00 e kadar 2 tane içebilirim de . Sonrasınada 2/3 tane . Kota koy kendine 😉😉 yaparsınnnnn bırakırsın mrk etme🌸💕
Teşekkür ederm tavsiyelerin için öyle yapcm genelde az içmeye calışyorm dikkat ediyorm daha aza indircem çok cnım isterse sakız çiğniyorum başka çarem yok yada birşeyler yiyorum ağzımı boş bırakmıyorum bebekten önce göbek çktı :KK48:

Beta 1500 ile 2000 arasında görünür demişti doktor bana burda şehir hastanesinde kadın doğum acil var oraya gitmiştim ama benim dört bine yakındı beta karından göremedi vajinal muayene ile gördü sizin de görünür bence belki henüz karında görünmese bile
Altan muane kendimi istmm lazım yoksam doktor kendimi bakıyor

Kanamam çoğalmaya başladı adet oldum galiba artık diğer aya herkese sağlıklı hamilelik geçirmeniz dileğiyle

Siz test yaptınız mı çok üzüldüm ama sana üzülme demiyorm Rabbim herşeyin hayırlısını versin ummedi Muhammed'e cnm bende sizn gibiydim hiç gebe olmamıştm tüp bebek yptm tutmadı ensn kendi haline bırktm vaz gectm umudum bitti derken kendiliğinden hamile kaldımı öğrendim yani diyeceğim o ki asla stres yapma vardır her şerde bir hayır hayır sandığmız da vardir bir şer Rabbime sığın inana o daha güzelini nasip edecktir bu ben hep derdim bu benim İmtahanım sabret Rabbim en güzelini ve en hayırlısını verck dedim sabre bacım inşllh valtni zamanını beklyor sevgiyle kal

Anladım cnım kimileri zararlı diyor
Hayat bu tabi her şey olabilir ben şimdi olmaz diye iddia edemem ama benim nerdeyse bir hafta olacak bir sıkıntı yaşamadım ☺️ama içiniz rahat etmeyecekse beta biraz ilerleyince karından baktırın isterseniz ben de aslında kese ve kalp atışını birlikte duyarım geç giderim diyordum burda arkadaşlar dış gebelik olabilir yazmışlardı ondan sonra gitmiştim illa keseyi görmek istiyorum diye o ana kadar bekleyip de giderim diyordum damarımı da bulamıyorlar bazen kan verirken delik deşik oluyorum çünkü beta yeterince yükselirse bakıyorlarmış keseye

Hayat bu tabi her şey olabilir ben şimdi olmaz diye iddia edemem ama benim nerdeyse bir hafta olacak bir sıkıntı yaşamadım ☺️ama içiniz rahat etmeyecekse beta biraz ilerleyince karından baktırın isterseniz ben de aslında kese ve kalp atışını birlikte duyarım geç giderim diyordum burda arkadaşlar dış gebelik olabilir yazmışlardı ondan sonra gitmiştim illa keseyi görmek istiyorum diye o ana kadar bekleyip de giderim diyordum damarımı da bulamıyorlar bazen kan verirken delik deşik oluyorum çünkü
Benimde damarlarim cok ince, ben direk elden girin diyorum 😄

X