Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba, ben doktora sonuçlarımı götürmeye gittim tsh 3 çıktı ama 2.50 aşağısında olmasını istiyorlarmış o yüzden ilaç kullanıcam galiba. 5+6 günlük vajinal ultrasonda bebek ve kalp atışı gördü :)
Maşallah hayırlı olsun 😍🧿 5+6 olduğunuzu nası anladınız doktorunuz mu söylüyor siz mi hesaplıyorsunuz?
Hcg ye göre ben de 5. Haftada gözüküyorum 1248 ile, akşama gideceğim acaba vajinalde gözükür mü bizde de 🙏🙏

Gözünüz aydın çok şükür.. belirtilerimizin olmaması normalmiş mi peki?
Hiç olmaması normal değil dedi ama benim koku hassasiyetim vardı o yüzden tamam normal dedi ama hiç olmaması sıkıntı biz belirti bekliyoruz dedi gebelerde ama çok olup bi anda kaybolması en büyük sıkıntıymış belirtiler genelde 6 haftadan sonra başlıyormuş 12 haftada kayboluyormuş bana geçen hafta erken demişti belirti için mesela

Evet gerçekten insan daha da sabırsızlanıyor ben de çok erken öğrendim sizin gibi işte kıvranıp duruyorum meraktan 😍😍 bir şey sormak istiyorum 7+3 demişsiniz, neye gçre hesaplıyorsunuz doktor söylüyor mu yoksa siz tahmini mi?
Tamamen tahmini, bence doktor degistiredbilir. Benimde encok kafami karistiran kisim bu, bide benim adet döngum 23 mesela, ben suan adet dongume gore ve program indirerek ogrendim ama sanirim haftasini keseye gore ayarliyolar

Teşekkür ederim hepinize inşallah bu grup böylece gideriz son haftaya kadar sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi alırız kucağımıza ❤️❤️doktor bu arada bana kedi köpek sevme dokunma bi süre dedi sizinde bilginiz olsun dikkat edin bi hastalığım alerjim olduğundan değil tabiki eğer beslenme problemin varsa vitamin al yoksa gerek yok dedi sadece folik asit her tartıldığında 400gramın üzerine çıkma dedi ayrıca şekerli yiyeceklerden ve meyvelerden karbonhidrattan uzak dur dedi beslenme çok önemli dikkat edelim
İnşallh gideriz mutlu haberlerle guruba gelir yazarız bilgi için teşekkür :emir_bebek:

Kizlar ben bu 2 uygulamayi indirdim, son adet tarhinzden hesapliyor ve guzel bilgiler veriyor. İsterseniz indirebilirsiniz.

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-09-19-43-10-021_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2024-10-09-19-43-10-021_com.miui.home.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 5
Hiç olmaması normal değil dedi ama benim koku hassasiyetim vardı o yüzden tamam normal dedi ama hiç olmaması sıkıntı biz belirti bekliyoruz dedi gebelerde ama çok olup bi anda kaybolması en büyük sıkıntıymış belirtiler genelde 6 haftadan sonra başlıyormuş 12 haftada kayboluyormuş bana geçen hafta erken demişti belirti için mesela
Himmm benimde öyle koku falan var o zaman çok şükür.. öyle kaşık ağrıları kusmalar olmayınca ne bilelim hayırlısı Allah en güzelini nasip etsin cümlemize

Kızlar ben bu 2 uy

Kesilir inş. Guzel dusunun benimde 4 5 gun surmustu, hatta ben hep regl basladi diye dusunmustm ama hep gunun sonunda kesiliyordu, ertesi gun bir daha 😄
Ben regl gecikmesinin 4. Günündeyim suan galiba bzen içerde kalmış kan da atılıyormuş

Tamamen tahmini, bence doktor degistiredbilir. Benimde encok kafami karistiran kisim bu, bide benim adet döngum 23 mesela, ben suan adet dongume gore ve program indirerek ogrendim ama sanirim haftasini keseye gore ayarliyolar
Sat a göre hesaplanıyosa bende tam 5. Haftadayım şu anda, zaten dünki hcgye göre de 5. Hafta aralığını gösteyodu rakam.
Sat 4 eylül, şimdi 5 haftalık mı oluyo yoksa 6haftalık mı oluyo?

Kizlar ben bu 2 uygulamayi indirdim, son adet tarhinzden hesapliyor ve guzel bilgiler veriyor. İsterseniz indirebilirsiniz.
Ben happymom ve elika’yı indirdim ama kurmadım girmedim daha😁😁 keseyi ve hatta belki kalp atışlarını da görüp sonrasında Girip kullanmaya başlayacağım.

Sat a göre hesaplanıyosa bende tam 5. Haftadayım şu anda, zaten dünki hcgye göre de 5. Hafta aralığını gösteyodu rakam.

Ben happymom ve elika’yı indirdim ama kurmadım girmedim daha😁😁 keseyi ve hatta belki kalp atışlarını da görüp sonrasında Girip kullanmaya başlayacağım.
Benimde 2 eylul 😄 uygulamada 5+2 diyo, sizinde evet 5 dir.

Sat ımız aynı benim de 4 Eylül. Bugün 5+0 ım. Dün doktora gittik kese göründü ve minicik belli belirsiz bebek de göründü

X