2021 Aralık Anneleri

Kızlar burdan da sorayım demir damlasına başladık doktorumuz Vegaferon'u kullanabilirsin dedi benim içime sinmedi yinede kullandık ama 2gündür kakasında küçük küçük kan taneleri var ve çoğalıyor huzursuz oldu bebegim bugün vermeyi düşünmüyorum doktora söyleyip başka damla kullancam siz hangi damlayı kullanıyorsunuz?

Bizde bugün başladık vegeforonu dr kullanmayın dedi bağırsak yapısıni bozuyirmus tadı da kotu olduğu için bebekler icmiyormus onun yerine bestiron damla verdi günde 1 5 damla şeklinde bugün yedi ama henüz kaka yapmadı bakalım yapınca fark olacakmı

Niye başlqdıniz 6 ayda başlanmıyo mu

Salı gitcez doktora bakalım. 🤔
Sağlık ocağından vegaferon veriliyor galiba tadı kötü lekesi de çıkmıyor falan diyorlar şikayet eden çok olmuş doktorun özel önerisi olursa burayada yazarmisin, d vitamininden memnundum ama bu sefer özel alırım bende

Sağlık ocağından vegaferon veriliyor galiba tadı kötü lekesi de çıkmıyor falan diyorlar şikayet eden çok olmuş doktorun özel önerisi olursa burayada yazarmisin, d vitamininden memnundum ama bu sefer özel alırım bende
Ben derim ya iyisi varsa onu verin diye. Bakalım. 🤔

Kızlar burdan da sorayım demir damlasına başladık doktorumuz Vegaferon'u kullanabilirsin dedi benim içime sinmedi yinede kullandık ama 2gündür kakasında küçük küçük kan taneleri var ve çoğalıyor huzursuz oldu bebegim bugün vermeyi düşünmüyorum doktora söyleyip başka damla kullancam siz hangi damlayı kullanıyorsunuz?
Saglik ocagindan o damlayi verdiler. Ayni gun doktor randevumuzda goturup buna baslyalim mi baaka onerir misiniz diye sordum. Alerji yapmadigi surece bunu kullaniyoruz dedi.
Kakasinda renk degisimi oldu tekrar gidip danistim. Kan damlasinin yapabilecegini normal olduguni spoyedi. Bugun de kollarinda gogsunde kirmiziliklar var. Ben mi taktim yoksa gercekten kan ilaci mi yapiyor bilmiyorum takipteyim🙄

Gece 5 den beri içli içli ağlıyor 😭 😭
Nasil daha iyi mi? Bizimki de dünden beri huzursuz. Sanki bir yere ağrıyor gibi. Uykuya cok zor geçiyor gece boyu emiyor. Gün içinde de kucakta hiç ağlamazdı, orda da durmuyor mizmizlaniypr 🙁
Ben temmuzda 41 oluyorum sen?Bide geçen gün bi diyetisyen bana yasinizdan dolayı sut üretimi az olabilir demisti.Senin süt durumun nasıl?
Ben pazartesi günü tam 40 oldum 🙄 Normal sütüm öyle az da değil heryere akmıyor da.
Kızlar bebesi gün doğumuna göre uyanan var mı? 😄 yoksa hep aynı saatte mi uyanıyor? Benimki ışığı gördü mü 6-6,5 gibi ayakta. Bileydim karartmalı perde yaptırırdım. Gün doğumu da gittikçe erkene geliyor ne yapacağım bilmem
Bizimki öyleydi gün doğunca uyaniyordu. Koyu renk fon vardi eski onlari taktım simdi 11 e kadar uyuyor 😂😂
Kızlar moralim bozuldu biraz 😔 bizimkinin bugün ultrasonu vardı böbreğin biri çap olarak olması gerekenden büyük çıktı tahlil yapılacak kendi doktorumuz da 2 ay sonra tekrar ultrason istedi takip edelim dedi. Yani neden olmuş olabilir bilmiyorum hamileyken erkek bebeklerde olur ama doğunca normale döner diyor nette okuduklarım ama bizim hamileyken bisi yoktu anlamadım pek ama inşallah ciddi bir sorun degildir 😔 daha önce yaşayan duyan var mı böyle bir şeyi?
Gecmis olsun canım. Takip isteyince genelde önemli bir durum olmuyor. Öyle olur inşallah.
Bu ne olabilir ki 😞 az önce üzerini değiştirirken gördüm. İki kolunun ic tarafında var baktım vücudunun başka bi yerinde yok.
Başka yerde yoksa alerjik bir durumdur ama bence temas eden biseyle alakalı. Geçmiş olsun canım.

Nasil daha iyi mi? Bizimki de dünden beri huzursuz. Sanki bir yere ağrıyor gibi. Uykuya cok zor geçiyor gece boyu emiyor. Gün içinde de kucakta hiç ağlamazdı, orda da durmuyor mizmizlaniypr 🙁

Ben pazartesi günü tam 40 oldum 🙄 Normal sütüm öyle az da değil heryere akmıyor da.

Bizimki öyleydi gün doğunca uyaniyordu. Koyu renk fon vardi eski onlari taktım simdi 11 e kadar uyuyor 😂😂

Gecmis olsun canım. Takip isteyince genelde önemli bir durum olmuyor. Öyle olur inşallah.

Başka yerde yoksa alerjik bir durumdur ama bence temas eden biseyle alakalı. Geçmiş olsun canım.
Teşekkür ederim canım biz de öyle umuyoruz geçecek inşallah 😊

Selam kızlar iyi akşamlaaarr💐💐

Mama sandalyesi bakan ya da aklında bi model olan var mı? Az kaldı şimdiden seçeyim de alayım diyorum malum her geçen gün almadığımız her şeye zam geliyor 😁

Selam kızlar iyi akşamlaaarr💐💐

Mama sandalyesi bakan ya da aklında bi model olan var mı? Az kaldı şimdiden seçeyim de alayım diyorum malum her geçen gün almadığımız her şeye zam geliyor 😁
Bn ikea düşünüyorum

Dün bütün gün ağladı uykuya geçerken söyleniyor ama uyumuyor
4. Kontrolü için çarşamba gidecektim bugün götürcem bi yeri mi ağrıyor neyi var çözemedim
Bizim ki de tek kucakta duruyordu

X