2021 Aralık Anneleri

Niye başlqdıniz 6 ayda başlanmıyo mu

Salı gitcez doktora bakalım.
Sağlık ocağından vegaferon veriliyor galiba tadı kötü lekesi de çıkmıyor falan diyorlar şikayet eden çok olmuş doktorun özel önerisi olursa burayada yazarmisin, d vitamininden memnundum ama bu sefer özel alırım bende

Ben derim ya iyisi varsa onu verin diye. Bakalım.

Saglik ocagindan o damlayi verdiler. Ayni gun doktor randevumuzda goturup buna baslyalim mi baaka onerir misiniz diye sordum. Alerji yapmadigi surece bunu kullaniyoruz dedi.
Kakasinda renk degisimi oldu tekrar gidip danistim. Kan damlasinin yapabilecegini normal olduguni spoyedi. Bugun de kollarinda gogsunde kirmiziliklar var. Ben mi taktim yoksa gercekten kan ilaci mi yapiyor bilmiyorum takipteyim

Gece 5 den beri içli içli ağlıyor
Nasil daha iyi mi? Bizimki de dünden beri huzursuz. Sanki bir yere ağrıyor gibi. Uykuya cok zor geçiyor gece boyu emiyor. Gün içinde de kucakta hiç ağlamazdı, orda da durmuyor mizmizlaniypr
Ben temmuzda 41 oluyorum sen?Bide geçen gün bi diyetisyen bana yasinizdan dolayı sut üretimi az olabilir demisti.Senin süt durumun nasıl?
Ben pazartesi günü tam 40 oldum Normal sütüm öyle az da değil heryere akmıyor da.
Bizimki öyleydi gün doğunca uyaniyordu. Koyu renk fon vardi eski onlari taktım simdi 11 e kadar uyuyor
Gecmis olsun canım. Takip isteyince genelde önemli bir durum olmuyor. Öyle olur inşallah.
Bu ne olabilir ki az önce üzerini değiştirirken gördüm. İki kolunun ic tarafında var baktım vücudunun başka bi yerinde yok.
Başka yerde yoksa alerjik bir durumdur ama bence temas eden biseyle alakalı. Geçmiş olsun canım.

Teşekkür ederim canım biz de öyle umuyoruz geçecek inşallah

Selam kızlar iyi akşamlaaarr

Mama sandalyesi bakan ya da aklında bi model olan var mı? Az kaldı şimdiden seçeyim de alayım diyorum malum her geçen gün almadığımız her şeye zam geliyor

Selam kızlar iyi akşamlaaarr

Mama sandalyesi bakan ya da aklında bi model olan var mı? Az kaldı şimdiden seçeyim de alayım diyorum malum her geçen gün almadığımız her şeye zam geliyor
Bn ikea düşünüyorum

Nasil daha iyi mi? Bizimki de dünden beri huzursuz. Sanki bir yere ağrıyor gibi. Uykuya cok zor geçiyor gece boyu emiyor. Gün içinde de kucakta hiç ağlamazdı, orda da durmuyor mizmizlaniypr
Dün bütün gün ağladı uykuya geçerken söyleniyor ama uyumuyor
4. Kontrolü için çarşamba gidecektim bugün götürcem bi yeri mi ağrıyor neyi var çözemedim
Bizim ki de tek kucakta duruyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…