2021 Aralık Anneleri

Bana da reddi süte gibi geliyor
Biberonı tutuyor mesela ama içinden taze süt gelmeyince yemek istemiyor

Zaten ben öyle komple doysun istemiyorum da artık 30 40 en azından o çok açlığını alsım çocuk aç aç ağlamasın diye mama denedim
Sonra doktora sordum
Ki bilirsin doktorlar mamaya sıcak değildir genelde
Mutlaka besle aç beklemeue alışmasın dedi

Sütü nasıl saklayıp veriyorsun? Benimki buzluktaki sütü içmiyor genelde belki öyledir seninki de

Sütü nasıl saklayıp veriyorsun? Benimki buzluktaki sütü içmiyor genelde belki öyledir seninki de
Buzluktan da içmedi
Akşamdan sağıp verdiğimi de içmedi
Bi taze anlık vermem gerek onu da emziririm zaten sağmakla uğraşmam

Asıl üç yaşından sonra asla durmaz koşacak oynayacak Zıplayacak arabaya ihtiyaç olmuyor ki o zaman ancak tatile felan gidildiğinde içinde uyusun diye taşıyorsun yanında

Benim oglum 1 yasindan sonra asla binmedi. Yürümek daha cok hosuna gitti. Benle metrelerce yürüyüp markete giderdi.

Yalnız değilsin, Benim oğlan senin kız,kucağımdan koyduğum anda biryeri acımış gibi ağlıyor.
Maşallah diyim böyle yapmazdı
İnşallah diştendir diyorum şimdide sırıtıyor
Söyleniyor uykuya dalacağım zaman oğlanda da oluyor mu

Bak biz yeni atlatır gibiyiz. Senin günün benden sonraydı normalde. Uykuya dalarken zorlanmalar olmus muydu oncekinde sadece huysuzluk muydu
Öncesinde vardı 1 hafta azaldı dün yine başladı
Zaten bu atak 1 ay sürüyormuş

Evet uzun sürebilir ama zor kısım 1 hafta. Bayılıyo uykudan eller kollar hic durmuyo mesela bizim öyleydi. Uyuyamadıkça kaldırdim oyaladım insan daha da sinir oluyo uyutayım derken.
Aynn ayakta sallayarak uyudu kaldırınca uyandı daha Bnde uyutmadım
Diş de kaşınıyor bnce elimi sürdüm kaşıdım hoşuna gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…