2021 Aralık Anneleri

merve Sizin kilo cok iyi gidiyor masallah. Bizim doktorumuz 6400 civari olctu 6200 yazdirdi. Bir ay kilo alimimiz olmamisti hastalaninca. Bas cevresi kac hatirliyor musun? Bizim 40ti

merve Sizin kilo cok iyi gidiyor masallah. Bizim doktorumuz 6400 civari olctu 6200 yazdirdi. Bir ay kilo alimimiz olmamisti hastalaninca. Bas cevresi kac hatirliyor musun? Bizim 40ti
Ay yok onu hatırlamıyom ama senin erken dohdu ya ondandır bence Ana karnında daha çok kilo alıyolarmış ya

Bnm kızım üç yasına kadar arabaya hiç binmedi :))) arabayı birimiz tasırdık bebemi birimiz.oto koltugıiunada bindiremedik hiç. Sevmeyen bebek bastan belli oluyor :) inş alışır cok zor bişey

Bnm kızım üç yasına kadar arabaya hiç binmedi :))) arabayı birimiz tasırdık bebemi birimiz.oto koltugıiunada bindiremedik hiç. Sevmeyen bebek bastan belli oluyor :) inş alışır cok zor bişey
Cık cık cık deme öyle onu söylemee Ya neden ama kendisine sordunuz mu peki bunu? Neymiş derdi?

Yıkım yıkım yıkılıyorum
Yarın akşam dışarı çıkma planımız vardı deneme amaçlı şubatta sağdığım 3 paket de çöp oldu içemedi
Son şans geçen hafta sağıp buzluğa attığım bi paket var ama onu da denesem ne faydaa denemesem risk

Bebeyi de götür
Gerçi biz gittik noldu tam yemeğe başladım ağla ağla bi Bnde bi eşimde yemek bitti uyudu

Bebeyi de götür
Gerçi biz gittik noldu tam yemeğe başladım ağla ağla bi Bnde bi eşimde yemek bitti uyudu
Ben de öyle sabit kalınca çok sessiz olacağına inanmıyorum o yüzden onu bırakacaktım ama ben de gidemeyeceğim gibi duruyor
Artık şansıma gece güzel sütüm olursa onu sağarım yatmadan hurma yiyim biraz

Süt ana kabul edersen bana pasla senin tontiği, çivi çiviyi söker bakarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…