2021 Aralık Anneleri

Bdv degilmis galiba. Simdi birini okudum yorumda bdvye tasirsan iyi olur demişler. Ben neyi takibe aldım acaba Takibi bırak da yazmıyor. Kız neler neler var okudukça okuyası geliyor insanın bağımlılık gibi
Sayfa başında varsa tıkla burda ki gibi

Eklentiler

• 925F3FFB-4A3B-4B9C-A3CB-D987B0EDFD70.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 25
Destekleyince dönüyo benim de destekmeyince de yapabiliyo mu
Söyle tontosluktan yan dönerken zorlanıyor parmağımın ucuyla ayağına çok az dokunuyorum yan donuyo sonra hiç dokunmuyorum yüz aşağı donuyo
Benimki bi değişik ayakla sallanan anakucagini sallamayı çözmüş ayaklarından destek slip belini kaldiriyo aslında bu onun kayma hareketi ama emniyet kemeri olunca sallanıyor sadece,bugün bide oyuncaklarını atmaya başladı tesadüftür dedim ana değil bilinçli atıyor

Bnde hergün çizdiği yerlere sürüyorum

Aa evet atmalar baslayabilirmiş. Atmıyo daha benim hırsa ağzına sokuyo anca yüzünü yere kadar getiriyo ama son o hamle yok daha.

Yaaa cidden mi peki huzursuzluk var mı bizimki de bol salyalı sürekli ellerini yiyor ve bu ara baya huzursuz

1000 tl + 200 muayene ücreti vermiştik 4 ay oldu yaptirali, çabucak iyileşiyor korkma ilk gün biraz zor oluyor

Bende ıkılı yaptırmadım cnm dörtlü 1.53cktı ck korkuyorum
Ultrasonda ense burun ölçüsü normalse hiç korkma cnm. Ben hamileliği zehir ettim kendime. İmkanın varsa ayrıntılı usg için bir perinatologa git. Orda illaki bi belirti çıkıyormuş. Ben perinatologa gidince daha cok rahatlamıştım

Kızlar ben buralara yazmayı geçtimm kendimi unutuyorum sizin bebeler büyüdü sanırım birdürü mesaj birikmiş
Büyütmüş bunlar diycem ama ben 3 çocukla yazamıyorum diye kendime haksızlık etmişim. Bide sünnetli bebem Hırs yaptım gençliğe ayak uyduracağım diye

Ben geçtiğimiz pazartesi yaptırdım canım. Lokal anestezili 1200 genelde 1400 dü. 1200+ 120 muayene ücreti verdim. Aynı hastanenin bile ilçeden ilçeye değişiyor. Hele bi şube 6000 dedi dedim ben doğumuma o kadar para vermedim

İlk günü hatta ilk bi 4-5 saat sıkıntı onun dışında çişini yaparken ağlıyordu. İlk ağlaması çok fenaydı ya hiç öyle görmedim ve duymadım neye uğradığını şaşırdı garibim hep kendimi şimdi ağlıyorsa ileride daha ağlayacak diye avuttum şimdi işte geçti bitti bunu da atlattık çok şükür

1-2 hafta daha önce yaptırsaydım çok daha rahat ederdim. Tam böyle bacaklarını keşfettiği iyice tepindiği döneme denk geldim ben. Dönmeye başlamadan aradan çıksın istedim. Dönerken kendi canını yakar diye düşündüm

Aa evet atmalar baslayabilirmiş. Atmıyo daha benim hırsa ağzına sokuyo anca yüzünü yere kadar getiriyo ama son o hamle yok daha.
O zaman yakın ay görmen lazım hareketi çözünce birden balık gibi donuveriyo sonra kolları cikaramiyo daha ama hala karın üstü sevmiyoz

Eki Görüntüle 3030946
Benim kız son 1 haftadır bunu öğrenmiş ,kendi elleriyle bu şekilde tutuyo kendini kimden gizleyip , savunma refleksi haline getirio anlamıyorum
Merveee bizimki hep boyle uyuyor ben acaba gogus kismi kollari usuyor mu diye bi iki kere tekrar kapattim ellerini cikarabilmek icin cabaladikca battaniye yuzunu kapatiyor nefes alamayacak daha dönme vs yok diye bende artik uyudugunda battaniyeyi kollari disarda kalacak sekilde koyuyorum üsüyomudur acaba gogus kismida az acik oluyor ya
Yaaa cidden mi peki huzursuzluk var mı bizimki de bol salyalı sürekli ellerini yiyor ve bu ara baya huzursuz
Bizimki dogustan huzursuz atak haftalarini zor seciyorum bize her gun atak haftasi gibi ama elini agzina goturdugunde huzursuz bi cabasi oluyor bazen sinirleniyor falan amacina ulasmak isteyipte ulasamiyor gibi

Oyun halısında Aynayadan kendine bakarken dönmeye çabalıyo bir de ben eline bişeyler yaklaştırınca turmaya
Herkeşler atak donemini hesaplasın gardını alsın. Eylül girdiyse sıra sizde. Yapacağınız iş güç varsa yapın aradan çıksın ertelemeyin.
Astroloji gibi çok iyi geliyor gelmekte olan

B BitterCikilata geceden beri kidzee ye sövüyorum
Tulumunu gündüz yıkamıştım akşam yatırmadan baktım kurumuş giydireyim dedim
24 dereceye rağmen kumaşı ince gibi geldi içine bi zıbın giydirdim üstüne de ince penye battaniye örttüm yine
Gece çocuk buz olmuş
Gazı oldu haliyle ay bu vicdan azabıyla nerelere gidem
Ama yüzü falan da epey soğuktu ya benimki üşüyen bi bebek mi acaba ben de öyleyim, alışmasın diyorum ama her seferinde üşüyor çocuk
Şimdi de sıcacık ama sadece battaniyesini kalınlaştırdım biraz bu kadar fark etmemesi lazım
Şu soğuklar bi geçseydi gerçekten de rahat etseydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…