2021 Aralık Anneleri

He ya sorma
Evde her kuralı bn belirliyormuşum özgürlüğünü kısıtlıyormuşum🤣 kesin kızına kural koymazsın diyo
Sen belirle bundan sonra deseydin 🤣 Kızım özgür kız olacak de bide 😂😂 Ay yerim ya onun tafrasını, ergen maceran başlıyor senin de kolay gelsin 😁
Sunnet yaptiranlar kac liraya yaptirdiniz acabasi?
Bursa medicana 1200+350 tl muayene ucreti dedi
Bursa acibadem donus yapacak fiyat bekliyorum

Bizim minnosun doktoru ‘Allah bile sinavlari tek tek gonderiyor herhangi asinin olmadigi bi ay yaptirin sunneti ki rahat gecirsin’ dedi ve o ay 5.ay oluyor😂 biz de 4.ay asilarindan sonra yaptiralim dedik ama cik kirkiyirim bebitomun cani cok acir diye😿
700 liraya yaptırdık klinikte. Doğduğu hastane 1500 civari demişti. Ekstra ücret istemezler herhalde olsaydı derlerdi dimi 😂 Yarın kontrol var klips çıkarılacak bakalım. Bence de yaptır kurtul. Ben de ramazan girmeden aradan çıksın kafam takılıyor diye yaptıralım dedim.

Sen belirle bundan sonra deseydin 🤣 Kızım özgür kız olacak de bide 😂😂 Ay yerim ya onun tafrasını, ergen maceranın başlıyor senin de kolay gelsin 😁

700 liraya yaptırdık klinikte. Doğduğu hastane 1500 civari demişti. Ekstra ücret istemezler herhalde olsaydı derlerdi dimi 😂 Yarın kontrol var klips çıkarılacak bakalım. Bence de yaptır kurtul. Ben de ramazan girmeden aradan çıksın kafam takılıyor diye yaptıralım dedim.
Amin amin
Bişey diyemiyorum 🤣 Ara bulmaktan arada kaldım
Yavaş yavaş ufak kıskanmalar başladı 😂

Amin amin
Bişey diyemiyorum 🤣 Ara bulmaktan arada kaldım
Yavaş yavaş ufak kıskanmalar başladı 😂
Ya bu bdv mi nedir onu takibe almışım sürekli bildirim geliyor. Nasıl çıkacağım ordan bulamadım sen biliyor musun 🥴 Ne çok derdi olan var benim derdim bana yetiyor 🤣

Bu ne kardeşim 14ün ortalarında başlayıp 19larda biten atak haftası mı olur
Bu artık bi yaşam tarzına dönüşmek demektir 😂
Ben bebişkomun eski halini unuturum 🤣
Bugün belki de son huzurlu uslu günüydü imdat 😂

Eklentiler

• Screenshot_20220210_223719.jpg
    Screenshot_20220210_223719.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 30
Konularda yukarıda takibi bırak yazıyor o mu acaba 🙄
Bdv nin derdi de bitmez bildirim üstüne bildirim 🤣🤣
Bdv degilmis galiba. Simdi birini okudum yorumda bdvye tasirsan iyi olur demişler. Ben neyi takibe aldım acaba 🤣 Takibi bırak da yazmıyor. Kız neler neler var okudukça okuyası geliyor insanın bağımlılık gibi 🤣

Bilincli uzanıp tutamıyo bi şeyleri ama tuttuğunu ağzına götürüyo. Kucağımda bi şeye heyecanlanıp oraya yöneliyo çok daha güçlü diger kolu mesela omzumdaysa onu da cekip yönelmek istiyo sanki. Dönmeye çok az kaldı henüz dönemedi. Ben odadan çıkınca ağlıyo gelince duruyo. Gözgöze gelince gülüyo konusayım diye ses çıkarıyo. Genel durum böyle
Dün benimki 4 kez döndü.Yere yatirmistim yan dönmesi için biraz ayağından destekledim yan dönünce birden hooop yüz aşağı 🥰😍

Bugün enimki öyle derin cizdi ki kanadi ve cokcani yandı yarım saat içini çeke çeke ağladı 😔
Ah kıyamamm 😢
Benim yüzümü de tırmalıyor ya konuşurken, emzirirken de boynumu falan 😂
Sürekli kısaltmaya çalışıyorum o yüzden
Trukidin yara sticki var bebişler için onu öneririm çok hızlı iyileştiriyor 😻

Ah kıyamamm 😢
Benim yüzümü de tırmalıyor ya konuşurken, emzirirken de boynumu falan 😂
Sürekli kısaltmaya çalışıyorum o yüzden
Trukidin yara sticki var bebişler için onu öneririm çok hızlı iyileştiriyor 😻
Tırnaklarını 3 günde 1 kesiyorum bugün kesecektim banyo yaptırayım öyle keseyim demeye kalmadı bez değişirken yaptı yapacağını.
Hemen araştırıp sipariş vereyim çünkü baya derin 😔

X