2021 Aralık Anneleri

Aman yaptır aradan çıksın emeklemeden hemencecik iyileşiyor zaten ilk gün biraz zor olur o kadar

Ben daha küçükken, fazla hareketlenmeden yapılsın istiyordum ama bazı engeller çıktı bayramdan sonra nasip olursa yaptıralım diyoruz. Doktorumuz biraz havanın ısınmasını bekleyin demişti, sözünü dinlemeyecektim güya
Herkeşler atak donemini hesaplasın gardını alsın. Eylül girdiyse sıra sizde. Yapacağınız iş güç varsa yapın aradan çıksın ertelemeyin.
Biz hep atak dönemindeyiz

Daha afilli olacsk o halde

O birden ağlama biZde de var
Bu atak uzun sürüyor demi

Bilincli uzanıp tutamıyo bi şeyleri ama tuttuğunu ağzına götürüyo. Kucağımda bi şeye heyecanlanıp oraya yöneliyo çok daha güçlü diger kolu mesela omzumdaysa onu da cekip yönelmek istiyo sanki. Dönmeye çok az kaldı henüz dönemedi. Ben odadan çıkınca ağlıyo gelince duruyo. Gözgöze gelince gülüyo konusayım diye ses çıkarıyo. Genel durum böyle

5. Ay rotanın boxero ve nimemix 2. Dozları yok mu bizim 5. Ay onlar var
Rotanin ikinci dozu onumuzdeki ay, bexero ve digerinin ilk dozunu da onumuzdeki ay yaptiricaz biz boylelikle 5.ay bosa cikiyor
Acıbadem dönüş yapçem diyosa fiyatları artmıştır istanbul fulya acıbadem de 2021 aralıkta 1400 tl konuştuğumuz fiyat 2022 de 2200 olarak söylendi ve öyle de yapıldı geçmiş olsun dedik sadece
Abowwww bunlar acibadem bebek indirimli fiyatlari mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…