2021 Aralık Anneleri

Bulursam soylerim canim nette seker falan yaziyo bi aclik tokluk sekerimi olctureyim diyorum riskli cikarsa seker yuklemesi yaptircam eger riskli cikmazsa yptirmayacam
Ben annemde cihaz var onla ölçtüm normal çıktı. Liseden beri var ayak yanması bende, her şeye baktırdım tek iyi gelen damar ilacı verdi basura da kullanıyor. Yani varis damar kaynaklıymış cnm. Şeker yüklemesi yaptırmak istiyorum ama o glikozu içmek çok zor. Tatlı yesem olur mu diyeceğim

Olmuyomus bende tatli yenilse hemen yaptirirm o suyu illa icmemiz gerek ben once normal olcturucem doktorum riskli seker yuklemesi yapalim derse yaptiracam yoksa yaptirmayacam arkadaslarim falan hep yaptirmadi

Olmuyomus bende tatli yenilse hemen yaptirirm o suyu illa icmemiz gerek ben once normal olcturucem doktorum riskli seker yuklemesi yapalim derse yaptiracam yoksa yaptirmayacam arkadaslarim falan hep yaptirmadi
Canım ben bekarken içtim o sudan bildiğin bayıldım başım döndü,midem bulandı. Hamileyken içilmesi çok zor. Yaptırmak isterim annemde şeker var. Ama içebilirmiyim bilmiyorum

Saat kaçta çıkınca yaz beybi uzun uzun anlat valla çok merak ediyorum
2 de inşallah gece hiç uyumadım 4 de uyudum 7 de uyandım çok kötüyüm tansiyon düşüyor sıcaklardan nasıl dr dediklerini anlıcam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…