2021 Aralık Anneleri

Stres oluyorum ben valla böyle
Hayırlısıyla bi doktora gitsem de kalp atışını duysam valla 🤦‍♀️
Canim korkma belki sakin bir bebek olacak benim oglan surekli hareket ederdi dogdu el ayak kimil kimil bi bebekti hala oyle hoplar ziplar bi dakika durmaz bes aylikken emeklemeye baslamisti 6 aylikken evi dokuyordu 😂bu o kadar hareket etmiyor ben uzulmuyorum sakin olacak diyorum 😂 bide sana bi ornek vereyim kiz kardesim 6. Aya kadar hic hareket etmemis annem oyle diyo😂

Canim korkma belki sakin bir bebek olacak benim oglan surekli hareket ederdi dogdu el ayak kimil kimil bi bebekti hala oyle hoplar ziplar bi dakika durmaz bes aylikken emeklemeye baslamisti 6 aylikken evi dokuyordu 😂bu o kadar hareket etmiyor ben uzulmuyorum sakin olacak diyorum 😂 bide sana bi ornek vereyim kiz kardesim 6. Aya kadar hic hareket etmemis annem oyle diyo😂
Evet ya anne karnında nasıllarsa çıkınca da öyle bnm oğlan kıpır kıpırdı 10 aylık yürüdü :KK70: Bu da abiden farksız değil 🤣🤣

Ultrasonlarda durduramıyorduk ama 🙄
Bi arkadaşım da 6. Ayda hissetmeye başladım demişti
Artık ona güveniyorum

Ultrasonlarda durduramıyorduk ama 🙄
Bi arkadaşım da 6. Ayda hissetmeye başladım demişti
Artık ona güveniyorum
Ultrasonda doktor görüntü alamıyor o kadar hareketli ama bende hala hareket hissetmiyorum 20+0 bugün . Sürekli kendimi dinliyorum ama tık yok 😂😂 doktor 24 e kadar normal dedi

X