2021 Aralık Anneleri

Detayli onemli canim bnce yaptir
Ama canim Allah korusun birsey olsa bir cozumu var mi yani doguma kadar stres uzuntu kendi doktorumuzda bakiyor az cok gorur heralde bir skinti olsa veya varsa bile hic kimse bence o durumu yasamadan alistiramaz kendini 5ayliklar bi de insan aldiramaz da nebilim ben cok sicak bakmiyorum gibi ya

Tabiki hic biseyin garantisi yok ama insan yine de duymak istiyor.

Benim detayli yaptiracagim yer 1 saat suruyor, bebegin pozisyonuna gore bazen 1,5 saat de surebiliyor dedi bakalim sizlerin ne kadar surecek cok merak ediyorummm

Benim ki 1 saate yakın sürdü 55 dk filan. Baya detaylı baktıkları için uzun sürüyor. Benimkinin pozisyonda iyi değildi Baya uğraştılar.

Ama detaylı Ultrasonda sadece bebek down sendromlu mu diye bakılmıyor ki. Plesentaya bakılıyor bebeğe kan akışı iyi mi diye. Rahîm ağzına bakılıyor uzun ve kapalı mi diye. Benim 2li tarama riskli çıktığı için çok korkuyodumbir organında birşey çıkacak diye çok şükür çıkmadı ama hiç aklıma gelmeyen şeyi söyledi doktor. Bebek çok aç doymuyor beslenmene dikkat et dedi. Yapılması bebeğede zarar vermiyor neden yaptırmak istemiyosun ki.

Canim benim doktorum her gittigimde ayrintili gibi bakiyor sanirim ondan belki tam anlamda degildir bilemem yine de plasentesine ,rahim agzina, kalbinin odacik sayisina, ensesine, bas capina ve bunun gibi en son mesela bobrekleri daha tam anlamda olusmadi demisti biz de pek dusunmedik ayrintili uzerine bu sebeple

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…