2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam bugun 2li tarama testimi almaya gittim hatta gitmişken 3lü tarama testlerimide verdim 2li tarama testımde anne yaşına göre risk çıktı ama doktor çokta oralı olmadı ne yapmalıyım sizce
Diğer testi bekle bakalim ne cikcak

Yas cok genel bir deger oldugu icin onemsemiyorlar digerleri daha onemli onlar iyiyse yasa takilma
Kızlar selam bugun 2li tarama testimi almaya gittim hatta gitmişken 3lü tarama testlerimide verdim 2li tarama testımde anne yaşına göre risk çıktı ama doktor çokta oralı olmadı ne yapmalıyım sizce?

Aaa ben 3 lu test yaptırmadım ondan bilmiyormusum.. ay hic bilmiyorum kuzummm e devletten hiç bakmamıştım

Verdikleri grafikten bişey anlamadım ...
Grafikten bir sey anlasilmiyor da sonuclardaki yuzdelik ne kadar genisse icimiz rahatliyor iste
Aaa ben 3 lu test yaptırmadım ondan bilmiyormusum.. ay hic bilmiyorum kuzummm e devletten hiç bakmamıştım
Ikili deki ikili test yazan degerim 400 lerde cikmisti fetal onerildi onu yaptirmayinca devlette 3 lu yaptirdim. Buun kendi doktoruma degeri gosterdim sonuclardaki deger cok bir sey ifade etmiyor onemli olan raporun dedi. Beklicez bakalim

Kızlar selam bugun 2li tarama testimi almaya gittim hatta gitmişken 3lü tarama testlerimide verdim 2li tarama testımde anne yaşına göre risk çıktı ama doktor çokta oralı olmadı ne yapmalıyım sizce?
Benimkide öyle çıktı canım ama ben birşey yapmadım.diğer ölçümler de çok şükür bi sıkıntı yok

Bizimkiler kendi aralarında iyiler çok şükür ama kız değişik.normal bı zaman olsa hiç sıkıntı değil umrum bile olmaz ne yaparlarsa yapsınlar derim annem kalp ve böbrek hastası mide sorunlu babam kanser hastası çok şükür atlattık kanseri ama takipli sonuçta ikiside 65 üstü ve gelinimiz ilk hafta sonu açılmasında damat bohçası getireceğim dedi annem baban abinlerle gelirsin pandemi zamanı kalabalığa gerek yok dedi.bohçalarin geleceği hafta aramış 10 kişi geliyoruz diyor.teyzesi yengesi herkes toplanmış.annem kızım ben bukadar beklemiyordum zaman (covitten dolayı) sıkıntılı demiş bizim kızda sizde öyle getirdiniz diyivermiş.bizde söz günü ( bu arada sözde cafede oldu.bizden anne baba kardeşler haricinde iki aile vardı.onun tüm akrabaları gelmişti) iki yengem ben bi kuzenim ve annemle götürdük.

Insallah guzel yorumlar gekir raporunuz icin

Kızlar ilk gebeliği olup bebeğim hareketlini hala hissetmeyenler var mı? Ya da hissedenler var mi? Ben 17. Haftadayım tık yok da

Bazen herkes sen gibi düşünmüyor daha bencil olabiliyor ama kardeşin Kendi sözlüsüyle anlaşmış demek ki oda bu tarz dediğim dedik Bi kızdan hoşlanıyormuş. O yüzden erkek evlat yuvadan uçuyoda kız senle kalıyo diyolar. Bu aileyi böyle kabullenin değişmezler umarım kardeşin adil olur.

Günaydın güzel anneler.uzun bı aradan sonra paşamın dün hareketlerini hissettim.oğlumu bu sene anaokuluna vereceğim sıkıntı çıkmazsa okulun müdürü de çocuğu getirin bi görelim demiş.dün babasıyla gittiler okula.neler yapıyorsunuz diye eşimi aradım bizim ikinci paşa tam o an başladı hareketlenmeye ama nasıl dönüyor oda sanki beni buradan çıkarın bende okula gideceğim diyor daha karnındayken kıskançlıklarimiz başladı sanırım

Masallah canim erken hissetmissin biz 17+4 haftaligiz daha hissedemedim bi ama asiri bi gaz sıkısmasi sikintisi cekiyorum belkide o yuzden benim.oglumda anasinifina baslayacak kayit yapiyorlar mi acaba okullarda ?2016liyiz biz

Benimde sadece yaş riski cikti doktor diğer hersey normal zaten yaşından dolayı risk çıkabilirdi dedi ama zaten buda cok fazla değil dedi 36 yasindayim

Masallah canim erken hissetmissin biz 17+4 haftaligiz daha hissedemedim bi ama asiri bi gaz sıkısmasi sikintisi cekiyorum belkide o yuzden benim.oglumda anasinifina baslayacak kayit yapiyorlar mi acaba okullarda ?2016liyiz biz
Anca hissediliyor.20 haftaya kadar normal diyorlar.Yaparlar çünkü bizde 2018 liyiz.bizimki anaokulunun kreş bölümüne gidecek

Benim bugün 17 + 4 ama hala hissedemedim insan hissedemeyince huzursuz oluyor aklına kötü şeyler geliyor hissetmek için yapılabilecek bir yöntem var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…