2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ay ben çalıştığım için dayanamıyorum boyamadan birde böyle bı saç kötü hissettiyor.gelinlerden mi kaynaklı görümcelik bilmiyorum.abimin eşinde hiç sıkıntı yasamamistik ben hep abla diye hitap ettim oda ben olmasam bile hep kardeşim diye hitap etti ama bunda farklı.kendi sınırlarını zorluyor ama bakalım nereye kadar.ben o bu neysede annemede saygısızlık yapmaya başladı ve pandemi falan hiç birşeyi taktığı yok.inşallah sonu kötüye gitmez diyoruz

Çok üzüldüm canım Allah sabırlar versin Allah yardımcınız olsun

Evet bi kaç ürünüm gerçekten minnak gerisi bi tık büyük.. ıhtiyaç halinde alırım artık lazım oldukca❣

Buraya benim bebişimin cinsiyetini de ekler misin Summerwinter ? Erkek

merhaba arkadaşlar bugun dr gittim biraz azar işittim 3.gebeliğim tarama testlerinj diger iki gebeligimde yaptirmadim panik atak biriyim sirf buyuzden 9 ayim takintili gecsin istemiyorum bu sebeple yaptirmadim dr biraz kizdi yaptir dedi nasil oluyor bu 3lu 4lu tarama testi hic bilgim yok bide egitim arastirmaya randevu aldim burda özellerde yokmu bu testi yapan yer devlette ücret isteniyormu giderken temkinli gideyim tesekkur ederim 17 hafta 2 gunluguz biz cinsiyetimiz belli degil bakalim nasip

Bence hiç karışma sonra sen kötü oluyorsun. Bir laf edersin annen bile seni suçlar. Benim kız kardeşimle nişanlısı kavga etti. Çocuğun annesi kardeşin niye böyle yapıyo diye beni aradı bende suçlu oğlunuz vs dedim ki öyleydi çocuk bile hatalıyım demiş ama sonra onlar iyi oldu nişanlısı yüzüme bakmıyor kardeşim de sesini çıkartmıyor. Ben daha kimseye karışmam. Sende bırak hiç girme o toplara. Saygısız insan daha çok seviliyor.

Birazdan amniyosentezi alacaklar sonuç çıkana kadar bekleyeceğiz dedi doktor ama bu süre içinde zaten kendiliğinden ölebilir dedi
Çok çok üzüldüm rabbim yardımcın ve sabırcın olsun... yemin ederim şuanda oturdum aglıyorum... dualarla yanında olabilrim ancak elimden hiçbirşey gelmez

Nerde yaşıyorsun ki ? özellerde var araştır 3 li aslında 4 'li test sadece kan veriyorsun o kadar

Eğitim araştırmada yaparlar ücret alınmıyor. 20. Haftadan sonra detaylı ultrason var. Onu ihmal ettirmeyin yaptırın

sadece kan alımı ve ultrasonda ölçüm yapılıyo hiç bir zorluğu yok devlet ücretsiz yapıyo kontrollerin sırasında zaten aldıkları kana ek 1 2 tüp fazla kan sadece :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…