2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Nerde yaşıyorsun ki ? özellerde var araştır 3 li aslında 4 'li test sadece kan veriyorsun o kadar
şanliurfa siverekte yasiyorum canim malesef urfaya gitmem gerekiyor urfada belli basli hastaneler var ikisini aradim 2li test yapiyorlarmis 3lu 4lu yapmiyorlarmis sabah beri sasirdim artik ayy iyi sadece kan vermeyle oluyorsa iyiymis

şanliurfa siverekte yasiyorum canim malesef urfaya gitmem gerekiyor urfada belli basli hastaneler var ikisini aradim 2li test yapiyorlarmis 3lu 4lu yapmiyorlarmis sabah beri sasirdim artik ayy iyi sadece kan vermeyle oluyorsa iyiymis
Anladım canım tek ozaman araştırma hastanesi kaliyor şansına ama sonuç devlette uzun sürüyor tabi.. hayırlısı olsun Inş

Eğitim araştırmada yaparlar ücret alınmıyor. 20. Haftadan sonra detaylı ultrason var. Onu ihmal ettirmeyin yaptırın
himm dr dedi 18.24.haftada yaptir dedi randevu alip dedi ama ben haftaya 18 hafta olacagim artik hangisi oluyorsa yapar heralde , hep özele gorundum kac telefon gorusmesi yaptiysam biride net bilgi vermedi sasirdim kaldim egitim arastirmaya aldim bakalim randevu

Anladım canım tek ozaman araştırma hastanesi kaliyor şansına ama sonuç devlette uzun sürüyor tabi.. hayırlısı olsun Inş
aynen oyle valla hep özele gorundum ama malesef özeller burada sadece para tuzagi parasini gectim ilgi alaka sifir millet özele gidiyor ama devlet daha guzel ilgileniyor gercekten ins hayirli sonuc aliriz bakalim

Oglusumuzun ismini koyduk rüyamda görmüştüm zaten Alp Eren olucak nasip olursa.. Benim gibi ismi belli olanlar varmi :)
Benimde liseden beri hayalimdi kızım olursa Mihrumah koyacağım dedim. Mihrumah Nisa koyacağız inşallah. Rabbim bütün evlatları annelerine bağışlasın

Kizlar benim Afp 104 cikmis. Sizinkilere gore cok yuksek neyle ilgili acaba
AFP testi olarak bilinen alfa fetoprotein testi, gebeliğin 16 ila 20. haftaları arasında rutin olarak yapılan bir tür kan testidir. Alfa fetoprotein, anne karnındaki fetüsün karaciğeri tarafından üretilen bir protein türüdür. Yetişkinlerin kanında bulunan albumin isimli proteinin fetüsteki karşılığı olarak da bilinir

Benimkide yuksek cikti acaba neden yuksek ki onu da bilmiyorum daha kontrolumuzede var

Onemli olan mom degeri aslinda rapor olarak gorunlenmiyor henuz. Gordugum diger arkadaslara gore benimki hayli yuksek
Benimkide yuksek cikti acaba neden yuksek ki onu da bilmiyorum daha kontrolumuzede var
Sizin raporunuz cikti mi peki. Benim kontrolum var bakalim sorayim haber edeyim

Onemli olan mom degeri aslinda rapor olarak gorunlenmiyor henuz. Gordugum diger arkadaslara gore benimki hayli yuksek

Sizin raporunuz cikti mi peki. Benim kontrolum var bakalim sorayim haber edeyim
Cıktı ama canim iyi dedi bir sorun yok raporu görmedim ben ama

Kızlar selam bugun 2li tarama testimi almaya gittim hatta gitmişken 3lü tarama testlerimide verdim 2li tarama testımde anne yaşına göre risk çıktı ama doktor çokta oralı olmadı ne yapmalıyım sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…