2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Masallah canim erken hissetmissin biz 17+4 haftaligiz daha hissedemedim bi ama asiri bi gaz sıkısmasi sikintisi cekiyorum belkide o yuzden benim.oglumda anasinifina baslayacak kayit yapiyorlar mi acaba okullarda ?2016liyiz biz
Başladı kayıtlar kızım 2016 li yaptirdik

Kızlar selam bugun 2li tarama testimi almaya gittim hatta gitmişken 3lü tarama testlerimide verdim 2li tarama testımde anne yaşına göre risk çıktı ama doktor çokta oralı olmadı ne yapmalıyım sizce?
Canım kaç çıktı yaş riskin benimde 1,388 çıktı

Kızlar slmlar Summerwinter canım cinsiyetimiz erkek Emir Alp geliyor
Bu ara da benim de 2 lide yaş riskim çıktı kızlar 1.388 diğer değerlerde bir sıkıntı yok banada ısrarla fetal yada amniosentez önerdi bende yaptırmadım 3 lü taramaya girdim onun sonucu ne olacak bekliyoruz bakalım

Sağlıkla gelsin emir alp ❣

Ne fena bir sey yeme ihrltiyacim var yedikce de yanma artiyor varmis gaviscon ictim bakalim ilk kez kullaniyorum bir tatli kasigi yeterli mi veyemekten sonra mi aliyorsun ?
Gaviskon yemekten once sonra midem ne zaman yanarsa iciyorum doktor gunde 5 6 olcege kadar icebilirsin dedi

Ne fena bir sey yeme ihrltiyacim var yedikce de yanma artiyor varmis gaviscon ictim bakalim ilk kez kullaniyorum bir tatli kasigi yeterli mi veyemekten sonra mi aliyorsun ?
Direniyorum yanmaya en son tahammül edemiyorum yatmaya yakın alıyorum canim 1 tatlı kaşığı.. önce alırsam geçiyor sonra yine başlıyor

Direniyorum yanmaya en son tahammül edemiyorum yatmaya yakın alıyorum canim 1 tatlı kaşığı.. önce alırsam geçiyor sonra yine başlıyor
Ben de sizin gibiyim. Sırtıma vuran berbat bi yanma hissi. Özellikle akşam yemeği yemiyorum artık sırf bu yüzden. Ben bir Su bardağına bira karbonat karıştırıyorum bir çay kaşığı kadar. İnanılmaz iyi geliyor bana

Rapor derken? Sonuclari mi soruyorsunuz
Sonuclardan sonra olusturulan mom degerleri yaziyor ya grafik iceriyor onu dedim. O e nabiza dusmuyor sanirim sadece doktorda gorulebiliyor. Kan degerlerini cok onemsemiyorlar mom a gore yorumluyorlar.
Gaviskon yemekten once sonra midem ne zaman yanarsa iciyorum doktor gunde 5 6 olcege kadar icebilirsin dedi

Aaa iyi oyleyse sagolun kizlar. Bebek saclanirken olur denir ondandir belki

Anca hissediliyor.20 haftaya kadar normal diyorlar.Yaparlar çünkü bizde 2018 liyiz.bizimki anaokulunun kreş bölümüne gidecek
Valla bu 3ncü gebelik hatta supriz bebek diyebilirim cunku daha 7 aylik kizim var emiyor bide hamileyim simdide 17 haftalik cok zor geciyor ama yapicak bisey yok nasibi varmis asiri sicak bizim burasi okul evimizin yani ama kizima bakicak kimse yok bi 5 dk inip sorsam okula ins bugun niyetlendim bakalim gidip yaptircam kayit.

peki kayit icin bi evrak falan istendi mi ? ucret falan aliyorlar aldilar mi sizden de ?
Geçen sene 195 tl idi aidatı ama korono olunca Kavalti yoktu 120 tl oldu.. bu sene de 200 tl dır kırtasiye malzemeleri aldik 500 tl falan tuttu onlar .. devletin anaokulu ama yarı özel gibi benim verdiğim sadece anaokulu tek bina yanına ilkokul yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…