2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

anladim canim benim evimin hemen yanı ilkokul anasinifi yeride hemen penceremin karsisi diyebilirim,,oraya vericem bide kucuk bi kizim var canim 7 aylik artij bacagim ikiye hatta 3e ayrilacak biliyorum ama ne diyim bi yaptirsaydim kaydini uzerimden yuk kalkicak resmen

Evet bi ara yapardım karbonatı rahatlatıyor güzel canim

Ay kisinede kıyamam kuzuların.herşeyde vardır bi hayır.saglicakla büyütün inşallah.allah yardımcınız olsun

peki kayit icin bi evrak falan istendi mi ? ucret falan aliyorlar aldilar mi sizden de ?
Sizin esinizi kimlik bilgileri, cocugunuzun kimlik fotokopisi ve vesikalik fotografi, asi karnesi, ilk aidat odeme makbuzu genelde tum okullarda istenir. Kayit esnasinda sozlesme ve bilgi formlari doldurulur

Sizin esinizi kimlik bilgileri, cocugunuzun kimlik fotokopisi ve vesikalik fotografi, asi karnesi, ilk aidat odeme makbuzu genelde tum okullarda istenir. Kayit esnasinda sozlesme ve bilgi formlari doldurulur
masallah kiz okulu üzerinemi yapacaklar cocuklarin bu neymis böyle,,, bisey daha sorabilir miyim canim benim dogumum kasim sonu aralik basi tahminen ben eylul ekim gibi memleketime gidecegim,, oglumun kaydini simdi yapip gitsem 2.yariyil başlasa bu sekilde oluyormu acaba dûn gittim kimse yoktu okulda soramadim mudure?

Aslinda cok bir sey yok. Onlarin hepsi farkli sebeplerle gerekli oluyor.
Normalde kayitlar sene sonuna kadar devam eder. Isterseniz okula bir aya kala donup kayit yaptirin yine de cocugunuz okula kayit yapilir. Ama bulundugunuz bolgeyi okulun pandemiden dolayi ogrenci kisitlamaya gitme durumunu bilemeyecegim icin okula danismaniz en iyisi. Kayit bilgileri telefonla da verilir

E nabuzdan bakmadim bn hastahaneden aldim sonucları

Kızlar önceki gün rahatsızlandım. Gece üşümeye başladım. Sabah eşimi aradım çok kötüleştim. Eğitim araştırmaya geçtik kadın doğum acilden doktor bana niye geldin aslında sana bakmamam lazım hastam olmadığı için bakıyorum dedi. Bende ağrım olmasa acilde işim ne dedim rahatsızlıklarımı anlattım. Hepsi hamilelilkten yürümeyeceksin yorulmayacaksın dedi bebek iyi dedi gönderdi. Ben özel hastaneye geçtim. İdrar istedi çok kötü gözüküyorsun dedi serum verdi. Ateşini ölçsünler beni arasınlar dedi. Ateşim 37.4 yükselme eğilimli çıktı parol da eklediler damar yolundan. İdrar tahlilim çıktı. Sonuç olarak yüksek enfeksiyon çıktı
Beni bişey yok diye gönderen doktora bakar mısınız. Sağlık bakanlığına şikayet etsem beni geri aradıklarında doktoru haklı çıkarmak için bir sürü şey söylicekler. Şimdi ben 8 saatte bir antibiyotiğe başladım. Parol içiyorum. Bu hamileliğimde antibiyotiklerden kurtulamadım. Ama şükür şuan çok iyiyim. Bu devlet hastaneleri neden var. Sanki serumları tahlilleri ceplerinden ödüyorlar.

Allah allah ne demek bakamamzaten iyi olsan acillerde hamile halinde ne işin var üstelik covid zamanı,çok geçmiş olsun bol bol su iç dinlen canım

tesekkur ederim canim telefonlara bakmiyorlar canim cok aradim hademe acti birinde yuzyuze gelip görusun dedi kapatti prosedür icin gerekli canim bilgiler dogru pazartesi insallah halledecegim aklimdan bi ciksin dusunmekten yoruldum

bence kesinlikle şikayet etmelisin neden doktoru haklı çıkartmak için ugraşsınlarki devlet hastanesi neden var bizlere bakmak için... ben ankara pursaklar devlet hastanesini şikayet ettim covid oldugum halde bana test bile yapmadı biz hastayı gözlerinden tanırız dedi ama ertesi gün test verdim pozitif çıktım ve ben araba olmasaydım bütün heryere covidi bulaştıra bulaştıra gelecektim

Allah allah ne demek bakamamzaten iyi olsan acillerde hamile halinde ne işin var üstelik covid zamanı,çok geçmiş olsun bol bol su iç dinlen canım
Enfeksiyon çıktı idrar yolumda hemde hamilelikte risk aklına gelipte tahlil bile istemedi. Galiba gitmeyelim diye bilerek yapılıyor. Orda ultrasonda bebeğe bakıyo doktor kapı sesi oldu. Doktorda abla kapıya biriniz baksın hasta geldi galiba dedi. Bir kahkaha koptu onlar masaya vurmuş şaka yapmışlar. Ben orda ne ile uğraşıyorum. Hastanede Hele ki eğitim araştırma acil bölümünde nelerle karşılaştım. Allah bir daha düşürmesin beni onlara.

Ben şikayet çok ettim zamanında. Ama bana geri dönüş olarak biz hastaneyle görüştük doktorun görev kapsamı bu vs deyip kapattılar. Benim oğlum düşmüştü kafasından tomografi çekilmesi gerekiyordu gittik 3 ay sonraya gün verdiler. Aradım şikayet ettim doluluktan dolayı böyle söylenmiş size. Kendi imkanlarınızla halledin dedi ve kapattılar. Yine ben özele gidip çektirdim. Oğlumun kafasının altında kan pıhtısı oluşmuş hemen tedavi edildi. Peki sen şikayet ettin mi Bi yaptırım uyguladılar mı

iyi akşamlar kızlar cuma günü dörtlü tarama sonuçlarım çıktı don sendrom ve trizomi 18 düşük çıktı sıkıntı yok ama spina bifida değeri biraz yüksek biraz yaştan kaynaklı olma durumuda var ama kendimi kötü hissettim gerçi doktorumla görüştüğümde aşırı ciddi bi durum değil dedi ayrıntılı görüntülemede ekstra bu durumla ilgilide bi görüntüleme alırız dedi. 21 hafta gelmezdr şimdi gerçi çok ciddi bi durum olsa amniyosentez yada gen testi filan da isterdi onları hiç söylemedi hoş içim rahat ama genede ister istemez aklımda vesveseler geziyo

çok geçmiş olsun canım bende iki gebeliğimde de hep idrar yolu enfeksiyonundan çektim 9 ayın 6 ayı enfeksiyon oluyodu gene öyle
hastane içinde sen istediğin kadar şikayet et somut bi kanıtın olmadığı sürece herşeyi kılıfına uyduruyolar valla ama sen genede elinden geleni yap bu yeni doktorların belli bi süre pişene hastalarla empatiyi öğrenene kadar bi dönemleri var kendilerini çok büyük sanıyolar tabi hepsi için demiyorum ama

Su içmediğimden oldu sanırım ki benimde hep olur hamileliklerimde artık ilaçları ekmek arası yapcam yemekten daha çok onlar geçiyor boğazımdan bu arada bende şu ayrıntılıyı iple çekiyorum benim doktor 22. Hafta dedi ben 20. Hafta der diye umutluydum. Zaman geçmiyor. İnşallah sen ben forumdaki bütün anneler bebeğin çok sağlıklı cevabıyla döner muayeneden birde muayene ücretleri araştırıp randevu işi var daha.

inşallah valla öyle inan başka doktorlardan fikir almsya korkuyorum kendi doktoruma hep güvendim iki çocuğum hatta annemin bile gebeliklerine benim doktorum baktı yılların profesörü çok iyi bir doktor ciddi bişey olcanı düşünse illaki bi amniyosentez yada gen testi isterdi diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…