2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

ikinci cocuk icin gec kaldigimi dusunuyorum. 1 yil hatta 2 yil once hamile kalmamis olduguma pismanim. kizimi zor buyuttum tek basima, o 3 yasina gelene kadar asla ikinci cocuk istemiyirdum. ama 3 yasindan sonra ikinci cocuk istedigim halde korunmayi birakmadim. aslinda covid yuzunden de erteledim.

hamilelikten de hep nasil desem bilmiyorum hamilelik bana cok uzunmus gibi geliyor. sure bitmiyor gibi geliyor ama allah karsima cikardi hem aylarca hamile olup hayal kurup plan yaptim hem kaybettim.

korunmak istemedim. nedense hemen hamile kalabilecegimi dusunmuyorum bu sefer o yuzden daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum.

kizim eylulde okula baslayacak. aslinda su an hamile kalmam onun icin iyi olmayabilir. ama kader. cok guzel ayarlamistim bir onceki hamileligimde. nisanda dogum yapip hemen annemlere gidecektik hep birlikte. 4 ay annemlerde kalacaktik. kizim.da cok mutlu olacakti. sonra donup okula baslayacakti. ama kismet degilmis.

Ben erken istedim de ne oldu. Nasiplen öte köy yok maalesef. Hiçbir şey plan dahilinde olmuyor. Iki yıl önce hiç beklemediğim bir anda hamile kaldım ama sevincim kursağımda kaldı. Demem o ki her planın üstünde yaratıcının daha üstün bir planı vardır. Hayırlısı diyip kabullenmek düşüyor bize. Rabbim çok aratmasın inşallahÜzme kendini

Kızlarr ben doktorumla görüştüm normalde bat günüm salı ama ptesi kan testi yaptır dedi bana o yüzdenn ikinci idrar testini yarın sabah, kanı da ptesi yaptırıcam. Geçmişteki düşüklerimden dolayı sınırım bol bol dinlen dedi. Kasık ağrısı zaten vardı azcık şiddetlendi şimdi namazı dahi ne olur ne olmaz diye oturarak kılıyorum. Yemek yapıyorum günlük ufak tefek işleri yapıyorum ama zamanımın çoğunu uzanarak geçiriyorum. Bide test beni yanıltmışsa varya labaquicki dava ederim Çünkü çizgiyi görünce psikolojik olarakta havaya girdim. Gerçi göğüslerim bata birkaç gün hala ağrısı azalır sönerdi hala fena halde sızlıyor ve şiş şuan.
eşimi de iyice havaya soktum. Ay heyecanlıyız baya

Slm kizlar bende yine yine yeniden gebeyim. 1 oglum var 6.5 yasinda 4 yildir 2.bebis icin yaklasik 5 6 düsük yaptim. en son temmuzda 9 haftalik kürtajim var.bu ay korunmayi biraktik. Bat 23 ekim. Bugün beta hcg 52 cikti. Doktor kan pirtilasmasi problemimden dolayi günde 2 tane oksapar igne yazdi. Birde pregnol 4mg ilac yazdi ama nette cok fazla olumsuz etkisini okudum o yüzden pazartesi baska bir doktorada sorup kullanicam. Onun dusindada folikasit ve c vitamini kullaniyorum. Pazartesi tekrar kan vericem. Insallah bu sefer saglikla devam eder

Bende laboquik kullaniyorum 4 yildir hic yaniltmadi. Eger catlatma ignesi kullanilmadiysa veya 1 2 saat test bekletilmediyse genelde dogru sonuc veriyor

Kalbim sizinle umutsuz olmayın inanın hayırlı uğurlu olsun inşallah bu sefer farklı olacak ve bebişiniz size sıkı sıkı tutunacak Bize de haber verin gelişmeleri mutlaka

Bende laboquik kullaniyorum 4 yildir hic yaniltmadi. Eger catlatma ignesi kullanilmadiysa veya 1 2 saat test bekletilmediyse genelde dogru sonuc veriyor
Çatlatma iğnesi kullanmadım. Ovulasyonla takip ediyordum çatlama gününü de yakaladım değerlendirdik. Benim henüz hiç çocuğum yok 2 düşüğüm var benimde bir kürtaj biri kimyasal. Bu test erken gebelik testiydi regle 5 kala çıktı hem de. İlk 5 dkda göremediğim test çubuğu kaymış farketmemişim o yüzden emin değilim. Ama bekledikçe çizgi daha da koyulaştı

Evet testini gördüm canim bariz kırmizi sonradan cikan cizgiler bu kadar belirgin olmuyor ve genelge siyahimsi oluyor. Rabbim bu sefer kucagina almayi nasip etsin . insallah kalp ve cinsiyetleride konuşmak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…