2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hormon testleri, pıhtılaşma testi, genetik testi, dahiliyenin verdiği düşük araştırması testleri çoook fazla test. Kadın doğumcu yönlendiriyor hepsine tıbbi genetik bölümü genetik ve pıhtılaşmaya bakıyor bu testleri istediği bir kağıt yazabilir sana ya da hastane bünyesindede bu bölümler Varsa Direk yönlendirir. Ben çook uğraştım aylarca bu testler peşinde çok yorucuydu

Anladım canm valla ben bayaa kan verdim bi yerden o kadar hepsi içinde yazıyor dedi dr.
Haftayada bi kaç test daha var onun için gideceğim aklıma düştü öyle onlarıda veriyim içimde kalmasın dedim bian önce çıkar inşAllah..

Tıbbi genetik bölümü dışında kan alıyolarmı Öyle bilmiyorum. Pıhtılasma testi çok önemli Bir sor istersen doktora. Çıkmasıds 1,5 ay sürüyor

Tıbbi genetik bölümü dışında kan alıyolarmı Öyle bilmiyorum. Pıhtılasma testi çok önemli Bir sor istersen doktora. Çıkmasıds 1,5 ay sürüyor
Evet biliyorum onları yaptırdım zaten genetik bölümünde kromozm pıhtılasma vs ve trombofili paneli testleri de alındı. Ben romatizma lupus vs varmı diye bir kontrol yaptıracağım..

Benim regle bir hafta kaldı canım 24 kasım bat. Göğüslerim hassaslaştı, sağ kasığım ağrıyor. İnşallah pms belirtisi değildir her ay ümitleniyorum ama bu ay tutsun inşallah sen nasılsın?
Amin inşAllah canm.. şükür öyle koşturuyorum işte bende kasık ağrısından başka bişe yok bakalım bu ay ikimizde birbirimize verelim güzel haberi.

hayirli olsun hanimlar, allah gonlunuze gore versin.

ben 25eylulde 13 haftalikken kizimi kaybettim. doktor ilk reglinden sonra hamile kalmanda hic bir sakinca yok dedi. aybasinda regl oldum. korunnuyoruz. ancak testler yapmak da istemiyorum.

acikcasi ruhum hala iyilesmedi.

birkac gundur mide bulantilarim oluyor sabahlari. 4yasinda bir kizim var. kizimda da boyle 20gunlukken falan mide bulantilarim baslamisti. hatta kaybettigimiz yavrumuzda da daha bir ay olmadan vardi bulantilarim.

Çok geçmiş olsun canım basın sağolsun Allah bida yaşatmasın kendini kötü hissediyorsan keşke bı kaç ay korunsaydin umarım olur bu ay ve sana çok iyi gelir kendini üzme hayırlısı böyleymiş ay başında ise gününun gelmesini bekle bence bulantılar bı belirti olabilir bendede çok erken bulantı oluyor

Rabbim başta sabır versin. Benim de bir kaybın var oldukça zor bir durum gerçekten. İnşallah yeniden nasip etsin Benim de 4 yaşında bir oğlum var. Daha 10 aylıkken korunmayı bıraktık hâlâ olmasını bekliyoruz 3 yıldır Tedaviye pandemi yüzünden ara verdik. Hastahane ortamı çok riskli diye. Bu gidişle yine başlayacağız gibi görünüyor. Umarım bu ay müjdeleniriz de hepimiz gerek kalmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…