2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Bende bu ay ovulasyon testi kullandim laboquik 8 kasimda pik oldu. Sadece o gün iliski oldu sonrasinda hic olmadi. Pazartesi sabah beta degerimin en azindan 105 cikmasi lazimmis.

Bende bu ay ovulasyon testi kullandim laboquik 8 kasimda pik oldu. Sadece o gün iliski oldu sonrasinda hic olmadi. Pazartesi sabah beta degerimin en azindan 105 cikmasi lazimmis.
Benimki de 9-10 kasımdı pik tarihi çok yakınmış birbirine. Ya mevlam nasip edince tek seferde bile nasip ediyo maşallah. Değerinde güzel çıkacak sakın stres yapma

Eveett bende geldim :) dün ögrendim ve hersey yolunda giderse agustos başı bebegimi kucagıma alıcam insallah:)
Ayy hayırlı olsunnn rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinn Böyle haberlerinizi aldıkça bende sabırsızlanıyorum benim de 3 ağustos görünüyo tabi daha kesinleşmedi ama benimki hayırlısı inşallah

Kızlar yaa hemen çıkar sandım çıkmafı çok silik var mı yokmu anlamadım alttaki 3 gün önce

Eklentiler

• 1280DCC0-E9E6-4E94-9224-4568B06BF566.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 99
Sanki çok silik bı çizgi var ama bilemedim ya sen en iyisi bı kan testi yaptır önceki baya koyuydu inşallah çıkar canım ya
İnşallah ya erken öğrenmenin sıkıntısı bu sanırım belkide kendi kendine oluşup sona erecekti bizler rahme düşmeden havada öğreniyoruz çocukları

Yinede var canim zaten daha ancak regli günün. Birde ben bugün laboquikn en erken gebeligini hem normal gebelik testini yaptim .erken gebelik silikti nirmal gebeli daha koyuydu eger atmis olmadan fotosunu atardim. Bugünkündede gayet net cizgi var. Bence ilki yanlisti bu dogru.

Regl günüm salı günü zaten daha 2 gün var. Hadi ya ay ne biliyim benim modum baya düştü herhalde yok diye

Beyaz çizgi var sanki shopladığım gölge miydi

Eklentiler

• 8775CFCC-2CEC-4430-9A26-1B04BAEBC430.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 131
Regl günüm salı günü zaten daha 2 gün var. Hadi ya ay ne biliyim benim modum baya düştü herhalde yok diye

Panik yapma canim daha 2 gün varmis. Ben erken gebelik testlerine hic güvenmiyorum. En güzeli laboquik ve oncomed normal kaset testleri.

Kizlar cöpten cikarttim testleri size fikir olsun. Erken gebelik testinin bence tek farki fiyati. Esim ilk baktigimizda 1 teste 45tl vermisti. Siyahla işaretlediklerim laboquik 1 tanesi erken bir tanesi normal test.diger test oncomed kaset test en alttakide lh testi.

Eklentiler

• 20201122_124202.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 131
  • 20201122_124202.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleme:
Maşallah ne güzel çıkmışlar belirgin. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Belki de benim bu test bozuk bembeyaz çizgi çıktı hiç çizgi olmaması lazım sanki. Yarın gidicem kana inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…