2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlaaar regle 5 gün kaldı. İlk idrarla yaptım. Önce göremedim bi yarım saat geçti baktım kenardan bi gölge gibi görünüyo meğer çubuk kaymış farketmemişim içini açtığımda böyle gördüm. İlk 5 dkda değildi ama bilemiyorum ne kadar doğruuu. Labaquick ultra erken gebelik testi markasıda. Ay bilemedim sizce umutlansam mı fena halde göğüs ağrım var kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrıyor. Orjinal ve filtreli halini paylaşıyorum

Eklentiler

• 8AC656E6-CF61-462A-A481-0C78BBC1D237.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 65
  • D47C7E86-5DC1-43AC-B628-DD57F3096531.jpeg
    180,3 KB · Görüntüleme: 68
Teste göre Bariz hamilesin canım hemde koyu maşAllah , o marka testi biliyorum güvenilir fakat süresinden dolayıda bilemedim şimdi. Kesin bişe diyip senide etkilemek istemem herşeye hazırlıklı ol kötü düşünme koş kan vermeye..

Elimde bir tane daha var onu da regl günü yapıyım kana öyle gidiyim diyorum. Düşüklerim olduğu için Korkuyorum canım yaa. Ay hadi inşallah çok teşekkür ederim

Elimde bir tane daha var onu da regl günü yapıyım kana öyle gidiyim diyorum. Düşüklerim olduğu için Korkuyorum canım yaa. Ay hadi inşallah çok teşekkür ederim
ay ne guzel sabredebiliyorsun ben hic dayanamadan yapmistim

6 gün daha sabredicen mi ?
MaşAllah ben ilk öğrendiğimde öğlen kanın sonucu çıktığı halde inanamayıp bida yaptırmaya kalkmıştım.
Ben çatlarım hadi kan ver sonucuda söyle Denemekten bişey kaybetmezsin testte çıkmış işte böyle balım inşAllah vardır Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gözün aydın ama yinede yanlış sonuçsa üzülmek yok anlaştıkmı biliyorum zor elden gelen bişey değil fakat kötü düşünme lütfen annesi öteki bebişlerin cennette seni bekliyor bu seninle olup elinden tutacak inşAllah sıkı sıkı sarılcak içimden geçenleri dile getirmek istedim...
Var gibi ama yaa içime öyle doğdu şuan sanki hissim kuvvetlidir bak.
Darısı başıma..

ay ne guzel sabredebiliyorsun ben hic dayanamadan yapmistim
Erken öğrenip günlerin geçmediğini de bildiğim için kana gitmişken şöyle 100-200 üstünde bir Değer görmek istiyorum canım ya şimdi gitsem 40-50 çıkar varsa acaba kimyasal mı diye stres olurum o yüzden temkinliyim. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali

Yaaa çok sevindimm canım bencede gayet açık tekrar et elindekini ya sonrada git kan ver bu kadar net çıkmaz bence zamanla ilgili değildir diye düşünüyorum

Gözlerim doldu canım mesajına ne güzel kalbin var çok teşekkür ederim bu platformu bu yüzden öyle seviyorum ki hiç tanımadığımız görmediğimiz kızkardeşlerimize gönülden sevgiyle yaklaşıyorız Allah razı olsun. Gidipte düşük sonuç görmek istemiyorum o yüzden içim içimi yese de hatta birkaç güne eşimin başının etini yemeye başlayacağımı bilsem de sabredicem inşallah. Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah hepimiz güzel haberlerimizi en kısa sürede yazarız buraya

Ayh aynı ben , tek fark ben duramıyorum

Rica ederim ne demek oy oy duygusallıkta başlamış kesin yeğnimden dolayı evet bir teyzelik daha geliyor bana.
Amin inşAllah canım cümlemizden razı olsun Rabbim..
Çok iyi anlıyorum seni bi anlık gaza geldim sanırım bekle tabi şurda ne kalmış bugünüde sayma 5 gün amin inşAllah bu ay yazanlardan olurum bende.
Gerçi hadi birlikte bekleyelim ben de tık yok nası olsa işimde yok
Güzel haberle gelicen inanıyorum sende inan stres yok ye iç eğlen inşAllah Rabbimn izniyle gönlümüzce olacak...

Ay hadi inşallah. Ben de laboquick ultra erken ve predictor ultra erken testle öğrenmiştim adetime 1 gün kala. İnşallah vardır içinizi ferah tutun. İyi düşünün iyi olsun

Yaa bak beni hemen havaya sokuyosun heeee
Sabırsızlıkla sizin de güzel haberlerinizi bekliyorum ben deee. Stres hepimizin en büyük düşmanı güle oynaya bekleyeceğiz bu ay olmazsa bi daha ki ay olur ne yapalım rabbim ne zaman ol derse o zaman olacak, bebişimiz ne zaman gelmek isterse o zaman gelecek. En hayırlı en doğru zamanda nasip etsin rabbim

Hakkındır yavru gir havaya anne olacaksın ilk haber verende topikte sen olacaksın bak
benim gözümde büyüyor 3 hafta bakalım aynen öyle..❤

Son düzenleme:
Ay basbaya çıkmış canım hadi hayırlısı

Ay gözünüz aydın inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

Ay hadi inşallah. Ben de laboquick ultra erken ve predictor ultra erken testle öğrenmiştim adetime 1 gün kala. İnşallah vardır içinizi ferah tutun. İyi düşünün iyi olsun
Sizin 1 gün kala labaquickte nasıl çıkmıştı ikinci çizgi koyu muydu? Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…