2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selam🌸benim dünden beri sağ kalçamdan bacağıma inen bir ağrı var ayaktayken de yatarken de canım yanıyor ağrıyı tarif edemiyorum ama kalçamdan bacağıma vuran değişik bir ağrı yaşayan var mı buna benzer birşey 🤔
Muhtemelen büyüyen rahim yapısı ve değişen ağırlığı kaslarına baskı yapıyor ve bazen de kalçada ki siyatik sinirine kadar etki ediyor onun ağrısı olabilir. Doktorunla paylaş mutlaka tabi ama eğer ciddi bir şey değilse kalça kaslarını rahatlatacak egzersizler yapmam faydalı olacaktır.

Cnm sen magnezyum takviyesi aliyordun di mi? Druna sor belki dozunu arttirir

Ben kullanmiyorum magnezyum bende sorsammi acaba. Ben devit d vitamini+kan ilaci+ocean mummy kullaniyorum muhtemelen icinde vardir ama az gelebilirmi acaba. Oglumda ayri olarak magnezyum kullanmistim bu sefer vermedi

Cnm riskin dusuk cikmis. Ense kalinlgi da normalse bence endise edecek bir durum yok 🌸
Ense kalınlığı da 1,5 çıkmıştı çok teşekkür ederim ❤️ Pazartesiye sonuçları göstermek için randevum var ama eşim de ben de anlayamayinca aklımıza takıldı.. Rüyalarıma giriyordu içimiz rahatladi coook teşekkür ederim 🥰

Ben kullanmiyorum magnezyum bende sorsammi acaba. Ben devit d vitamini+kan ilaci+ocean mummy kullaniyorum muhtemelen icinde vardir ama az gelebilirmi acaba. Oglumda ayri olarak magnezyum kullanmistim bu sefer vermedi
Cnm ben ilk gebeligimde cok kasilma sorunu yasiyordum geceleri bacaklarima giren krampla uykumdan uyaniyordum diger takviyeleri o zmn benim de almama ragmen dr magnezyumu gunde 2ye cikarmisti rahat etmistim

Slm kizlar cok cok sagolun Allah razi olsun tek tek alinti yapamadim.afedersiniz Tuvalete gidince kanlar icinde kaldi her taraf kesin düsük yapiyorum dedim hastaneye gittim. Cok sükür bebek iyiydi hala kanamam devam ediyor. Hastaneye yatirmak istedi doktor ama istemedim koronadan dolayi evde dikkat edicem dedim. Simdilik geldik eve dinleniyorum. Allah hic birimizi evlatlariyla imtihan etmesin🤲

Bir önceki hamileliğimde 27. Haftaya kadar şehir dışına ara ara gitmem gerekiyordu bayan görevliye hamileyim kapıdan gecmesem dediğimde herkes öyle diyor biz nereden bileceğiz gerçek olduğunu rapor alın bir dahaki sefere demişti canım sıkılmıştı. Erkek görevli araya girip tamam elle arayin demişti bayana.. O durumdan sonra kimseye dert anlatmamak için aldığım raporu kullandım hep.. Siz anlayışlı kişilere denk gelmişsiniz havalimanlarinda arama olaylarını çok ayrıntılı yapıyorlar..
Doğrudur, özellikle biz kadınlar işimizi fazla ciddiye alıyoruz :)

Cnm ben ilk gebeligimde cok kasilma sorunu yasiyordum geceleri bacaklarima giren krampla uykumdan uyaniyordum diger takviyeleri o zmn benim de almama ragmen dr magnezyumu gunde 2ye cikarmisti rahat etmistim

Bir sonraki randevuda bende soriyim canim. Zaten hic icim rahat değil 14.hafta ama hiç bir haraketlenme yok.

Slm kizlar cok cok sagolun Allah razi olsun tek tek alinti yapamadim.afedersiniz Tuvalete gidince kanlar icinde kaldi her taraf kesin düsük yapiyorum dedim hastaneye gittim. Cok sükür bebek iyiydi hala kanamam devam ediyor. Hastaneye yatirmak istedi doktor ama istemedim koronadan dolayi evde dikkat edicem dedim. Simdilik geldik eve dinleniyorum. Allah hic birimizi evlatlariyla imtihan etmesin🤲

Canım cok sevindim Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah.

Ben geçen hafta Fetal Dna testi için kan verdim,doktorum bu testin ayrıca cinsiyet belirleme konusunda da bilgi verdiğini söyledi.Ben haftaya perşembe günü alıcam test sonucunu,merak ettim. Bu testi yaptırıp sonucunu alan var mı?

Canım bana da d vit ve demir hapı ekledi. Diğer ilaçların ne durumda senin azalttığı oldu mu ?

X